Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó alakúak: ti mennyit tesztek...

Jó alakúak: ti mennyit tesztek a formátokért?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert bevallom, hogy régebben sokszor irigykedve néztem a nádszál vékonyakra, akik akármit is ettek, nem híztak egy grammot sem, sőt sokszor szerettek volna hízni. Én nem ilyen vagyok és nagyon keményen kell küzdenem azért, hogy ne legyek túlságosan elhízott. Tudom, hogy sokan vagyunk így ezzel. Nem vagyok vékony és valószínűleg sosem leszek az. Érdekelne, hogy ti mennyit és mit tesztek azért, hogy jó formában legyetek?
2009. máj. 21. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Eszem mindent, bármikor... nem szeretek éhes lenni , és imádom a jó kajákat. Ezért kétnaonta futok 5-6 km-t.
2009. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és 50 kg...annyit eszek amennyit akarok 52nél soha nem voltam több :D pedig szeretnék kb 54 lenni:S mert mellé 170cm vook
2009. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
0%
én nem teszek érte, egy kis torna este, ezt leszámítva, annyit eszek, amennyi belém fér!:)
2009. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!