Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen tapaszta...

Lányok, nektek milyen tapasztalataitok vannak a köldökpiercinggel? Szeretnék csináltatni, de előbb jó lenne tudni, hogy másoknak milyen élményeik vannak vele.

Figyelt kérdés
előnyök hátrányok jöhetnek! és hogy a srácoknak mennyire tetszett! köszönöm előre is 15/L
2012. jan. 2. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem már 7 éve megvan és nagyon szeretem, bár most már eszembe se jut, hogy van, úgy hozzámnőtt :D

A Blahán a Skálában csináltattam, egy idősebb nő szúrta, nagyon aranyos volt, lidocain spayvel fújta csak be előtte, és alig éreztem valamit, csak egy nagyon pici szúrást, mint amikor belenyúlsz egy tűbe.

Amikor kész lett, utána se fájt egyáltalán, már másnap mozgattam, nézegettem, semmit se éreztem, de pár nap múlva elkezdett gennyesedni (elvileg ez normális), kb. 2 hétig volt csúnya, de azóta nincs vele semmi gond.

2012. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!