Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok a...

Férfiak, mit gondoltok a vállig érő hajú nőkről?

Figyelt kérdés
Ők is lehetnek ugyanolyan vonzóak számotokra? Nem egy férfi ismerősöm azt mondta, hogy őket nem érdekli, ők bizony csak hosszú hajú nőkkel kezdenek. Ti hogy vagytok ezzel?
2012. jan. 7. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Csak ilyen kamuduma lehet. Ha egy ronda szöke próbálkozik be, akkor én is azt mondom, hogy csak a sötét hajúakat szeretem. :D
2012. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok róluk. Van, akinek ez kifejezetten jól áll, és nyilván van, akinek meg nem annyira. De olyan nincs, hogy általánosságban azt mondjam, hogy nekem bizony a vállig érő hajú nők nem érdekelnek.
2012. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vállig ér a hajuk. Viccet félretéve, nem a hajhossztól lesz valaki szép, hanem a kisugárzástól. Rövid hajú csaj is lehet nagyon dögös!
2012. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért a vállig érő az nem hosszú?:)

egyébként nem számít,nekem a rövid hajúak is bejönnek,ha nőiesek(viselkedést is beleértve)

és a legtöbb férfinak sem ez számít.

30/F

2012. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hát, nekem derekam aljáig ér, ahhoz képest kicsit rövid :) De most tervezem levágatni.
2012. jan. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!