Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak/Nők Mit gondoltok a...

Férfiak/Nők Mit gondoltok a fűzőt viselő nőkről?

Figyelt kérdés

Ezalatt a valódi acélmerevítéses fűzőket kedvelő nőkre gondolok, nem a fűző hatasú toppokra, míderekre, stb. Fehérnemű-fűzőkről is jöhetnek vélemények:)

Mindenre kíváncsi vagyok pl.: milyen alkatú lányon áll jól szerintetek, szoknyával vagy nadrággal, mell feletti vagy mell alatti fűzők tetszenek-e jobban, mi az első gondolatotok, ha megláttok egy ilyen nőt, milyennek képzelitek el a személyiségét (ha elmélkedtek ilyeneken:), és egyáltalán láttatok-e már?

egy-két kép illusztrációként: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Főként férfiak válaszára lennék kíváncsi, de nők is írhatnak:)



2010. okt. 8. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
huuu hat en no vagyok ...,azaz inkabb lany :).azt gondolom,hogy a kepen nagyon jol nez ki.kepen tok jol mutat,viszont mindennapi viseletnek kicsit nehezkesen tudom elkepzelni,mindamellet,hogy szeretem a nem mindennapi kulonlegesebb dolgokat ami az oltozkodest illeti.szerintem elegge noies kategoria.latni meg nem nagyon lattam senkin sem fuzot .. viszont,ha latnek akkor meglehet azt gondolnam,hogy egy olyan norol van szo aki ad a divatra?? ... vagyis inkabb magara."szexisebb" esetleg romantikusabb szemelyiseg.de ezek most csak ilyen hirtelen gondolatok tolem,ha valami meg eszembejut irok.az a helyzet,hogy nem sok fuzos no szaladgal a kornyekunkon :).
2010. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
jah es meg valami.az,hogy en pl. magamon nem igazan tudnam elkepzelni,mivel en alapbol a kenyelmesebb ruhakra szavazok :),de kulonleges alkalomra szivesen folvennem :).
2010. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mit gondolok... az a baj, hogy fogalmam sincs, milyen egy ilyet hordani. Mert például a tornacipős lányokról van véleményem, mert azt tudom, hogy milyen hordani. Ugyanígy harisnya is volt már rajtam. De fűző az nem. Nem tudom mennyire kényelmetlen, mennyire implikálja, hogy a nő erőfeszítést tesz ezért. De amúgy szexisnek tartom, és egyértelműen szoknyával.
2010. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a fűzőket, sajnos nincs olyan ruhám amihez fel tudnám venni. 19/L
2010. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem veszettül dögösek, de a második kép stílusa nem jön be. Úgy gondolom, a kérdező elsősorban arra kíváncsi, mennyire mozgatja meg a dolog a férfiak fantáziáját. Sajnos erre nem tudok válaszolni, mert nő vagyok, viszont ha azt mondom, még engem is izgat, ha magamon elképzelem, vagyis inkább a párom reakciója, amikor meglátja rajtam... nos, ez már eleve félsiker, nemde? :)
2010. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De igen, többnyire erre vagyok kíváncsi, főként azért, mert én nő vagyok és imádok fűzőt hordani :) Bár nekem éppen hogy a 2. képen szereplő fűző álmaim fűzője ;)

Egyébként köszi az összes választ, felpontozok mindenkit, és jöhetnek még!

2010. okt. 10. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve mozgok a goth szubkultúrában, és sajna elég sok epic failt láttam ezen a téren.

Tapasztalat szerint elég kevés lány hord olyat ami tényleg illik rá. A kedvencem az, amikor egy pai női fazonú fűzőt vesz fel (nem mint crossdresser)... bazz nem veszi észre, hogy nem illik az alakjára?!?


Amit nap mint nap látok:


-vagy mell alatti vagy mellet betakaró a teteje. Ha így áll, akkor úgy néz ki mintha kihízta volna... ráadásul hátul is mellei nőttek, szóval túl lett húzva a fűzés:

[link]


-a cső fazon sajnos csak akkor néz ki jól ha törékeny alkat vagy... ez így olyan, mint egy hörcsög ami beleszorult egy papírgurigába:

[link]

Ez mennyivel jobb, pedig itt is husis a csaj:

[link]



Lehet jó nadrággal vagy szoknyával is, mini vagy maxi is lehet, csak összeillő legyen.


-ha egy korhű jellegű csipkés-szalagos fűződ van, ahhoz kell a hosszú szoknya, met idétlen így:

[link]

kivéve a cabaretes forrónadrág.



-farmerhez fel ne vedd:

[link]



-mell alattihoz tessék formázott, szivacsos melltartót venni. Ha rálóg a mell az gáz:

[link]

helyette:

[link]


-a kevésbé korhűekkhez viszont jó a nadrág, meg a mini is.

[link]


-industrial+fűző=win:

[link]


-nyakkendő+fűző=win:

[link]


-deathrock+fűző=win:

[link]


-minden sz@rt felvenni ami ránk esik a szekrényből=fail:

[link]

2010. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó te remekül összefoglaltad:)

Egyébként én is láttam már rengeteg borzasztó kombinációt, mondjuk én főleg attól akadok ki, amikor béna piacos műanyagos kínai gyártmányokban parádéznak és istenkirálynak hiszik magukat egyesek. Meg a kötözöttsonka-lányok:) Plusz még az ízléstelen színkombinációk :D

2010. okt. 11. 16:41
 9/9 anonim válasza:
Feláll a látványától.
2013. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!