Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan család/ember...

Van itt olyan család/ember aki ritkán fürdik? Szóval nem mindennap.

Figyelt kérdés

Miért? Megdöbbenve hallom...hogy pl. nem bányász és azért nem...meg hogy a portól kell fürdeni csak....

Nem pisiltek/kakiltok/izzadtok /menstruáltok??? Testszag azért egy nap elteltével is erősebb már...hmmmm nem értem én ezt akkor miért nem mossátok meg? Nem kényelmetlen?


2012. jan. 9. 17:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%

Sokan nem fürdenek minden nap. Valahol érthető is. Például anyukám otthon van, egész nap a maximum erőkifejtése az, hogy megfőz egy ebédet, amúgy olvas. Nincs mit lemosni.

Egyébként az emberek jelentős többsége nem fürdik naponta, mégis megél. Nem olyan vészes.

A pisi/kaki esetében az ember azonnal megtörli, megmossa az adott részt, emnzesz esetén meg nyilván fürdik, az egész más helyzet.

2012. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
80%
néha kimarad egy-egy nap. De csak ha egész nap otthon voltam, a pizsamámat sem vettem át.
2012. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%
Nekem elég száraz a bőröm, ezért általában hetente egyszer, nyáron még ritkábban szoktam fürdeni. Szerintem a napi tisztálkodáshoz tökéletesen megfelel a zuhanyzás is. Azt szoktam reggel is, este is.
2012. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
69%

Én sem teszem minden nap. Nem pocsékolom a vizet, és nem lát a bőröm annyi kemikáliát:)) Nem olyan vészes azért, mint ahogyan lefested a dolgot.

Egy egészséges ember nem büdös! Még az izzadsága sem. Ezt pont ma olvastam a lúgos víz után olvasgatva.

A vizünket meg klórozzák, hogy minél hamarabb öregedj!

2012. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
48%
én 3 naponta szoktam "zuhanyozni"...engem ez nagyon zavar, de meleg víz hiányában nem tudom megoldani...és soha nem volt hogy naponta fürödtam volna....szóval én ezen csodálkozom, hogy milyen minden nap....
2012. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%
Ha itthon vagyok egész nap és a legtöbb, amit csináltam hogy tanulok meg elrakom pár dolgom és átveszem a pizsamám, nincs mitől megizzadjak, nem leszek semmitől koszos és másnap se megyek sehova meg vendég se jön reggel, akkor fölöslegesnek tartom. Nem tudom kérdező, te milyen állatfaj vagy, hogy olyan szagod lesz a semmittevéstől nap végére, ami miatt muszáj mindenképpen fürdened?? Ha meg csak felháborít, akkor minek kell megkérdezni. Ez is egyfajta spórolás, nyáron meg van, hogy egy nap 3szor is lezuhanyzok gyorsan, mert anynira melegem van. Magánügy.
2012. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta egyszer fürdök, de nyáron kétszer, háromszor is(ekkor csak zuhanyzok).Az igazság az, hogy bármilyen fáradt legyek, nem bírok lefeküdni aludni legalább egy zuhanyzás nélkül. Szerintem alapvető, hogy legalább egyszer zuhanyozzunk egy nap, lényegtelen, hogy mennyit sportoltunk, vagy átöltöztünk-e a pizsiből. Egyébként a fürdést nem csak úgy kell felfogni, hogy koszos vagyok és ezért fürdök. Fel is frissülsz egy jó fürdéstől és ez kell a testednek, legalábbis szerintem. Engem így neveltek és én is így fogom nevelni a gyerekeimet.
2012. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fürdök, mindig zuhanyzom.


Ha itthon vagyok, csak döglődöm, nincs teendő, nem zuhanyzom, nincs miért.

Amúgy minden nap fürdök, nyáron többször is.

2012. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%

Minden este zuhanyozom, durva kaki után naponta többször is.

Fürdeni kádban itthon nem tudok mert nincs, a barátomnál igen. Azelőtt is lemosom magam, aki csak úgy beleül a kádba piszkos lábbal, esetleg kakis fenékkel azt nem zavarja, hogy a saját piszkában ázik?

2012. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. A fürdés nem csak a testnek, a léleknek is kell. Engem egyszerűen megnyugtat, hogy amikor hazamegyek, beállok 10-15 percre a jó meleg zuhany alá, és úgy öltözöm át otthoni cuccba. Ettől érzem úgy, hogy vége a munkanapnak, jöhet a pihenés. Reggel meg attól ébredek fel, hogy meleg aztán meg hideg vízzel lezuhanyzom. Télen időnként jólesik elmerülni egy kád vízben is, bár én zuhanyozni mindig jobban szerettem.
2012. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!