Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek nem vagyok...

Fiúk! Szerintetek nem vagyok túl vékony?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 175 cm és 51 kg.Sokan mondják, hogy híznom kéne de egyszerűen nem megy.A pasik megnéznek az utcán, de semmi több, komoly kapcsolatom nem volt, csak ilyen flörtölgetések.Szerintetek lehet az oka, hogy túl vékonynak találnak? kb. ilyesmi alakom van:

[link]

[link]


2012. jan. 15. 21:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Áh, imádom az ilyen lányokat, főleg mint a 2. Az ilyen csajokon minden ruha jól áll, ráadásul vékony hosszú lábak <3. Mondjuk lehet azért, mert nekem is vékonyabb, szálkásabb alkatom van.


Amúgy szerintem a pasik azokat is megnézik az utcán, akikkel nem feltétlen kezdenének kapcsolatot.


23F

2012. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van, más miatt pedig ne változtass, csak ha Te akarsz!
2012. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
girhes
2012. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szám alapján elég kevés a súlyod, de minden a kiviteltől függ: Az első kép jó, testalkattól függetlenül. A másodiktól a szőr föláll a hátamon, meg az ilyen csajoktól is...
2012. jan. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%

Húú te aztán nagyon jól nézhetsz ki, kérdező!


Az ismerőseid marhaságokat mondanak (meg itt páran). Nem kell rád semmi plusz kiló, mert a hízás csak rontana rajtad. A magasságod is tökéletes. Ott az utcán rögtön leszólítanálak. :)


A vékony lányok a szépek, nem a zsírpacnik. Az általad linkelt képeken a legjobb testalkatú lányok vannak, bár nem jó, ha egy lány haja nincs kiengedve.


18/F


Ja, és engem is érdekel, hogy melyik megyében laksz?

2012. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"A vékony lányok a szépek, nem a zsírpacnik."

B@szkikám, megmondtad a frankót... Mert csak ez a 2 nőtípus létezik ám sajnos, sz@r világot élünk xD

2012. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Jól kitörlödött amit irtam... szoval szerinted csak ez a két lehetöség van, a kettö közt meg aztán nincs semmi...
2012. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, én sem tudok hízni, de azért nem vagyok ennyire magas és vékony. Amúgy szerintem ha valaki szeret, akkor majd elfogad olyannak, amilyen vagy. :) Amúgy néhány pasinak pont ez az alak jön be... ;)
2012. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Némi tudnivaló.

A 16-25 év közötti lányok 70% veled egy testsúlyú.

Szerintem ti még nem láttatok igazán vékony lányt.Adom az előző válaszolók véleményét rád férne pár kiló :)

2012. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!