Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az orrpiercing...

Laura456 kérdése:

Mennyire fáj az orrpiercing szúrása/lövése?

Figyelt kérdés
Vagy is inkább úgy kérdezem melyik ajánlatosabb,egészségesebb? És ha már sor került a piercingre milyen végűt ajánlatosabb? Válaszokat előre is köszönöm!:-)
2012. jan. 17. 20:10
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem tegnap előtt lett szúrva. Maga a szúrás nem fájt, inkább melegséget éreztem, és nem is vérzett...a piercing belerakása sokkal kellemetlenebb. Én a kampós végűt javaslom bele, az tuti nem esik ki...Egyébként nekem már nem fáj csak ha nagyon piszkálom. :)
2012. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz. Én a WestEndben csináltattam, Pesten, ahol mindenről tájékoztattak előtte is, utána is (mi fog történni, hogyan kell kezelni, mikor cseréljem, stb.), aztán hipp-hopp megcsinálták, olyan gyorsan, hogy barátom, aki elkísért mondta, hogy leül kint és megvár, de mire kiértem még le se ült. :-) Nem fájt, csak kb. mint egy enyhébb oltás, bekönnyeztem, de ez ösztönös reakció, főleg azon az oldalon, amelyiken szúrják. Lövetni nem szabad, mert eltörhet a porc, és maradandó sérüléseket okozhat. A szalonban tudni fogják, milyen végűt érdemes bele tenni, olyat fognak. Valószínűleg hosszabbat, kampósat, amit nekem is csináltak, hogyha bedagadna, akkor legyen még hol kapaszkodnia az ékszernek. Szerencsére ha dagad, akkor is csak belül (ezt mondták), de nekem egyáltalán nem dagadt be. Lassan három hónapja, hogy megvan, és imádom! Semmi gond vele. ;-)
2012. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!