Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Perfect nails tanfolyam...

Perfect nails tanfolyam vélemények?

Figyelt kérdés
Esetleg konkrétan Kovács Gabi vagy Csomai Ágnes oktatóról vélemények?
2012. jan. 22. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Okj, technikai vagy díszítő?

Nekem Kovács Gabihoz volt szerencsém (díszítőn voltam), és nagyon jó volt! Gabi hihetetlenül kedves, aranyos, közvetlen, rengeteget lehet tőle tanulni. Szerintem neves oktatókhoz nyugodtan mehetsz, mindegy melyik cégnél vannak. Akik több versenyt és bajnokságot megnyertek, ők már tudnak valamit, amit szívesen át is adnak a tanulni vágyóknak.

2012. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Okj-s tanfolyamon gondolkodom. Csak nem igazodok ki a honlapjukon, hogy mi mennyibe kerül. :-) Köszi az infót amúgy. És te az alapképzést melyik körmös tanfolyamon végezted el? Mert én még a crystal n-en gondolkoztam.
2012. jan. 22. 15:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Én vidéki tanfolyamon voltam, de nem mondom hol, arra ne akarj menni... Nem tudom mennyi pénzt szeretnél rászánni, de ha egy kicsit többet, akkor Darabos Évit tudnám neked ajánlani, nála színvonalas oktatást fogsz kapni, ami a legjobb, hogy kis létszámú a csoport (ezért is drágább), így mindenkivel tud foglalkozni, mindenkire van ideje. Ha rossz a mozdulatot, akár 20x is megmutatja, ha szükséges, fogja a kezed és irányítja. Ha nála tanulsz tuti nem lesz szükséged suli után plusz technikai tanfikra.
2012. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kovács Gabi nagyon jó, a két csomait pedig messziről el kell kerülni. Egy épkézláb körmöt nem tudnak megcsinálni! A díszítéseik pedig több, mint unalmasak, kis gyakorlás után bárki meg tudja csinálni. De technikailag nullák!
2012. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó

Hol láttad, hogy a Csomai testvérek rosszul dolgoztak? Én csak képeken láttam a munkáikat, ott mindig a díszítések voltak hangsúlyozva, a technikai részt nem tudom hogy csinálják.

2012. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Párszor már láttam élőben a munkáikat.. Nem mellesleg, láttam körmöket pár hetes munkáikról is.
2012. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

16.23-asnak.

Esetleg Veszprém? Elég egy igen vagy egy nem. :-)

Az a baj, hogy D.É.-t akartam volna én is, de a legvégére dupla annyiban van, mint egy másik tanfolyam... :-(

2012. jan. 22. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:
A legvégére a másik tanfolyam nem duplája, hanem triplája lesz. Mert kb nulla tudást adnak. Pláne, a fent említett másik "oktató".
2012. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, alatta. Somogyban voltam, de ez lényegtelen, mert a sulinak az egész országban vannak oktatásai. Bár igaz, ha nem írom le a szervező céget nem fogod tudni mit kerülj el. Szóval a 2007Kapos Kft.-nél tanultam. Hatalmas létszám (kb. 25) és ehhez 1 oktató... Gyakorlati órákon 2 teremben voltunk, gondolhatod mennyit vártunk, mire odaért az oktató, ha szükség volt rá. Nem tudom, más képzéseknél hogy van, de itt a gyakorlati óraszám (műkörömnél) 5 nap volt. Ebből egy elment arra, hogy az oktató bemutatta mit kell csinálni, utána egymáson szerencsétlenkedtünk... Suli elvégzése után elmentem egy crystalos továbbképzésre, utána meg perfectesre is, és rengeteget tanultam ott. Többet, mint a féléves okj-n.
2012. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Kedves negatív hozzászóló!

Milyen jogon szólod le egy szakoktató munkáját???

Inkább ahelyett hogy ezt teszed mutasd meg, hogy mit tudsz.

Valószínű te is azok közé tartozol aki egy ks porfészekben feketén dolgozik és a másikra irigykedik...

2015. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!