Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Perfect nails tanfolyam...

Perfect nails tanfolyam vélemények?

Figyelt kérdés
Esetleg konkrétan Kovács Gabi vagy Csomai Ágnes oktatóról vélemények?
2012. jan. 22. 14:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

No, a kedves (?) 10-es képében megérkezett az érintett a proli szókincsével. Persze lehet, hogy csak a tanítványa, de a stílus jellemző. Volt szerencsém olvasni oktató-tanuló vitában a hölgy sorait, pontosan ugyanez a lekezelő modor, amíg fizetsz addig mézes-mázas, de amikor már nyeregben érzi magát, akkor egy igazi hárpia.

Volt szerencsém a munkájához is. Konkrétan oktatóként "mattítás" címszó alatt belemart a körömlemezbe, aggasztóan elvékonyította a körmömet, hetekig fájt. Aztán meg ő volt megsértődve, mikor modellnek hívott, hogy kiröhögtem és megmondtam a szemébe, hogy felejtse el, az én kezemhez ő hozzá nem nyúl többet. Arról nem beszélve, hogy a modellköröm 3 nap után a lunulla irányából levegősödni kezdett. Választhattam: leszedjük és akkor h*zok be a fájdalomtól, vagy ha esetleg begyullad, gombásodik és le kell venni, majd akkor h*zok be.


Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy átvágta az egész csoportját a vizsgával, Budapesten oktatott de az ország másik felében vizsgáztatott. Ahogy többen mondták a Perfectnél, nem merte vállalni a budapesti megmérettetést. Nem tudom mi igaz belőle, de nem is érdekelt akkor már, mivel én megszabadultam tőle.


Szóval "szakoktató" :D Te mindig szívesen használtad magadra ezt a szót, bár ki tudja mivel érdemelted ki, szerintem inkább a szakbarbár a jó kifejezés. Olyan vagy, mint a doktorné, aki bemutatkozáskor jól megnyomja a Dr-t. Felesleges gőgösködnöd, nulla vagy, ez az igazság. Csak legalább kárt ne csináltál volna. És még mielőtt histiznél, le van fotózva a köröm, amit barkácsoltál, és a kezem is, mikor leszedte egy igazi szakoktató. Fal fehér volt, mikor mondtam, hogy szeretném leszedés közben fotózni. Attól félt, hogy beperellek, és akkor neki tanúskodni kell.


Irígy? Rád, bárki is? Te fordítva ülsz a lovon, ne röhögtesd már ki magad. Én éppen miattad a büdös életben nem dolgoznék a szakmában, bár igaz, eredetileg sem voltam ebben biztos, csak érdekelt maga a szakmai rész. Megkaptam végül, de nem tőled. Hogy miért nem dolgoznék? Mert rávilágítottál arra, hogy meddig jutott igényszintben, szakmailag egy "szakoktató". Akkor én, mezei kis kezdőként mekkora kárt okozhatnék az általad átadott tudással? Nem, nem kívántam kísérleti nyulakon gyakorolni, ahogyan te. És én igen is tisztelem azokat, akik szívják a port, a monomer szagát egész nap, szeretettel fordulnak a vendégeikhez, és nem mindig adnak számlát. Pont úgy, ahogy te, könyörögni kellett a tanfolyami számláért. Ja, arról meg nem is esett szó, hogy semmibe vetted az OKJ vizsga feltételeinek való megfelelést, olyantól is elvetted a pénzt, akiről TUDTAD hogy nem vizsgázhat.


Tiéd a szó kedves "szakoktató", mesélj még! Húzz le engem is, segítek, hogy ne kelljen fantáziálnod: ugyanott dolgozom még mindig, ugyanannyit keresek, ugyanabban a pozícióban. Isten őrizz, hogy irígykedjek, vagy a babérjaidra törjek, én félek, hogy meglincselnek.

2018. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!