Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fiúk, akiknek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk, akiknek nagyon ritkán jön össze csajjal a dolog! Mit gondoltok, mi lehet veletek a gond miért nem jössz be nekik?

Figyelt kérdés
Szerinted mi lehet az oka annak hogy nem szeretnek a csajok?
2011. okt. 12. 23:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
45%
Most soroljam? A jó kinézet vagy a BMW hiánya...
2011. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%
nem ritkán, hanem soha :) hogy miért nem, azt most hagy ne soroljam :)
2011. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%
Egy AUDI segíthet.... Esetleg egy másik test/arc!
2011. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 life is beautiful ***** válasza:
90%

nem vagyunk olyan határozottak, poénosak, a társaság középpontjai, nem dől belőlünk a duma.. én úgy gondolom ez lehet a gond ,és ezekre a tulajdonságokra nincs korunkbeli csaj aki úgy tekintene hogy "ilyen vagy ,és ezért szeretlek" hanem mint egy hiba, ami nincs meg bennünk

18f

2011. okt. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Walk With Me ***** válasza:
100%

A nem összejövő dolog alatt szexet értesz, vagy úgy általában párkapcsolatot? Csakmert szex az nem hiányzik, mert valami idegennel, érzelmek nélkül nem akarom.

Párkapcsolat valószínűleg azért, mert így külső alapján nem tartanak elég érdekesnek ahhoz, hogy jobban meg akarjanak ismerni. Nem szeretem a feltűnést, nem vagyok társaság közepe típus. Egyszínű pólókat meg farmert hordok, úgy gondolom az egyéniség belül van, külsővel nem igazán lehet kimutatni. Aztán a másik dolog, ha meg is ismernének, megtudnák, hogy nem bulizom meg nem szeretem az ilyen tömegdolgokat, és elmenne a kedvük az egésztől. Olyan lánnyal meg, aki nem bulizós fajta, emellett igényes, megértő, hűséges, normális gondolkodású stb még nem találkoztam, kivéve 1-gyel, aki 3 évvel idősebb volt, és közölte, hogy tök felszabadult tud lenni mellettem, meg tök jó pasi lennék, csak nincs kisfiús pofim, neki pedig az az esete. :D

Amúgy tényleg nem vagyok kölyökképű, de sosem gondoltam, hogy ez gond lenne.


20/F

2011. okt. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%

Mert sz@rnak érzem magam és akinek bejövök azzal sem kezdek.


És igen, azért érzem magam sz@rnak, mert nincs jó autóm, sok sok pénzem és nem is ügyvéd akarok lenni, mert gyerekek közt érzem jól magam és ha vezetek, mármint szakmai téren.

2011. okt. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%
00:06 Én is írhattam volna csak lányban. :/
2011. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

figyelj, elmondom lányként, mert ez nem az audi hiánya. bármennyire is könnyebb arra fogni.: szerencsétlenség.


nyilván ti sem egy esetlen, önbizalom hiányos, esetleg személyiségben félredeformálódott lányt kerestek. (hm?) és fordítva.

2011. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek ki jól, nem tudok nőkkel beszélni, alacsony az önbizalmam, félek az elutasítástól, félek a csalódástól, lúzer vagyok, antiszociális, és még pénzem sincs. nagyjából ennyi.

22/F (természetesen szűz)

2011. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. szerintem azért mert nem vagyok olyan kretén, mint a tv-ben éppen aranykorát élő aranypart roppant kifinomult, abszolút empatikus, és mindemellett minden emberi szempontból tökéletes szereplői (remélem érződött az irónia). Manapság ez a bulis életmód az elfogadott, sajnos nem vagyok ilyen típusú, meg persze bmw-m sincs. Barátnőm már volt szerencsére, de nem vagyok a csajok kedvence típus.

Emellett régimódi vagyok, mert szeretem egy nőnek megadni a tiszteletet (bár jelenleg minél bunkóbb vagy annál menőbb), de manapság ezt kevesen értékelik.

Végezetül pedig nem csípem a mai tornacipős, feszülőgatyás, szembehaj típusú öltözködési stílust, inkább a saját ízlésemnek megfelelően öltözködök, ami a környezetemnek tetszik, de a hangos többség inkább a mai divat majmolását várja el.

Röviden ennyi. Természetesen a legnagyobb oka a dolognak én magam vagyok, mielőtt valami teljesen tökéletes emberi lény benyögné ide, hogy mindenkit hibáztatunk csak magunkat nem.

2011. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!