Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti, hogy vagytok vele tetszete...

Ti, hogy vagytok vele tetszetek magatoknak?

Figyelt kérdés
En imadom magam szerintem nagyon jo pasi vagyok imadom a hajam a ruhaim a borom szinet sokszor kepes vagyok orakat tukor elott alni mikor elkeszulok boldog vagyok hogy enyire jol nezek ki .
2012. febr. 2. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy ezt egy lány írta.
2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de ugyanezt gondolom magamról.

21L

2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezt masnak nem mondom de imadom mikor megneznek sokszor fiuk is persze irigysegbol fiuknal is megvan ez csak diszkretebben .
2012. febr. 2. 20:35
 4/18 anonim ***** válasza:
nem. pedig sokan mondják jó csaj vagyok.akkor vajon miért az ellenkezőjét gonolom?!...
2012. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát én van amivel elégedett vagyok van amivel nem annyira :D
2012. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Van mikor rossz kedvem van akkor kicsit en is latok magamban hibat de nem tart sokaig
2012. febr. 2. 21:06
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak szeretnék ilyen beképzelt lenni
2012. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
fogadjunk h páwa vagy! :D
2012. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha teljesen osszinte akarok lenni akkor tenyleg bekepzelt vagyok termeszetesen masok elott nem mondok ijeneket plane ,hogy fiu vagyok de imadok jol kinezni foglalkozni magammal de mindig ugy csinalom ,hogy mas ne vegye eszre inkabb magabisztosnak akarok latszani mint bekepzeltnek.
2012. febr. 2. 21:27
 10/18 anonim ***** válasza:
aaz már jó pont, hogyha másoknak nem mutatod ki, hogy beképzelt vagy! csak így tovább :D mennyi idős vagy? nem akarnál egy képet feltenni, hogy mi is meggyőződjünk róla, hogy van mire büszkének lenned?:D
2012. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!