Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti, hogy vagytok vele tetszete...

Ti, hogy vagytok vele tetszetek magatoknak?

Figyelt kérdés
En imadom magam szerintem nagyon jo pasi vagyok imadom a hajam a ruhaim a borom szinet sokszor kepes vagyok orakat tukor elott alni mikor elkeszulok boldog vagyok hogy enyire jol nezek ki .
2012. febr. 2. 20:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát kicsit ciki lenne ha valamejk ismerösöm meglátná ezért nem töltöttem fel képet köszi ,hogy normális válaszok érkeztek rossabra számitottam.
2012. febr. 3. 06:37
 12/18 A kérdező kommentje:
Bocsi 25 eves vagyok ezt elfelejtetettem.
2012. febr. 3. 08:45
 13/18 anonim ***** válasza:

Állítólag szép vagyok (szépségversenyt is nyertem már), de sosincs önbizalmam. Néha én sem értem, miért... Hisz ez sem egy normális állapot.

Nem azt mondom, hogy van okom elszállni magamtól, csak azt, hogy sokkal jobb lenne, ha egészséges önbizalommal rendelkeznék.

18/L

2012. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát az hogy szépségversenyt nyertél tényleg nem sokat számít, mert van hogy bűnronda lányok nyerik meg :Djó azért nem rondák, de inkább átlagosak mint szépek.


Én ugyanúgy vagyok imnt te kérdező, csak lány vagyokAmúgy én is szerénykedek az életbe de attól még tisztában vagyok vele hogy nézek ki :P Imádom ha megnéznek

22L

2012. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát én néha majdnem elélvezek magamtól, annyira szépnek látom magam, néha meg elbújnék... Hangulatfüggő :)

20/F

2012. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Skorpio a horoszkopod nekem is az.
2012. febr. 4. 08:46
 17/18 anonim ***** válasza:
néha tök szépnek tartom magam, máskor meg nem, de nálam ez nem olyan fontos:D
2012. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Legtöbbször én is szépnek látom magam. Jól nézek ki és a kisugárzásom az ami ellenálhatatlan :D Úgyhogy szeretem magam. Bár vannak mélypontjaim mikor úgy érzem hogy én vagyok a legrondább a világon... de 2 perc és elmúlik! :D


Küldj privibe képet kíváncsi vagyok Rád :))


19/N

2012. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!