Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti megengednétek egy ilyet a...

Ti megengednétek egy ilyet a lányotoknak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

vagy

[link]

[link]

[link]

Anyum nem engedi, szerinte nagyon hamar begyullad, és fülbevaló csak a fülcimpába való... Nekem viszont nagyon tetszik. (Nem akarom egyszerre mind a kettőt, csak az egyiket.) Szóval nektek mi a véleményetek róla?

15/L


2012. febr. 3. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
én megengedném :)
2012. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Én sose csináltatnám meg magamnak, ha megtapogatod a füledet, érzed, hogy ott már keményebb porcok vannak, ahol ki van lyukasztva. Iszonyúan fájhat, amikor lyukasztják, és igaza van anyukádnak, tényleg könnyen begyulladhat. Na meg ez ilyen tinikori divatolás, ha benő a fejed lágya, akkor majd megunod, kiveszed őket és az lesz a bajod, hogy ott maradtak a ronda lyukak a füledben. Én azt mondanám a gyerekemnek, hogy ha elmúlt 18 és kifizeti a saját pénzéből, akkor felőlem megcsináltathatja, de amíg én vagyok érte a felelős, addig nem.
2012. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok és szeretnék olyat amit a vége felé linkeltél, anya nem akarja, hogy csináljak, de én fizetem ki meg minden, úgyhogy így megengedi :D de így se rajong érte! szerintem várj még egy- két évet és kész! :) enyhülni fog :P
2012. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem is csak 18 éves koromban engedi... Hát kibírom, ha eddig kibírtam, végül is már elég régóta tetszik.

Amúgy meg ez nem tinikori divatolás, nekem ez tetszik ez van. Igazából azt hiszem teljesen mindegy milyen kérdést írok ki, úgyis kapok ilyen válaszokat... És ha már ott tartunk, hogy nyoma marad: nem hinném, hogy bárki is konkrétan a fülemet fogja nézni mondjuk 30-40 éves koromban, hogy van-e ott lyuk.

2012. febr. 3. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
csak vigyázz nehogy bele halj a traumába hogy neked még nem lehet
2012. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van porcban piercigem és nem fájt szóval ez ne riasszon el, de én a helyedben várnék vele még pár évet. Az is igaz, hogy van más piercingem is de csak a porcban szokott begyulladni és az elég kellemetlen
2012. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az első három tetszik, de szerintemis még eléggé fiatal vagy hozzá és várnék még pár évet, és ha akkor is akarod akkor már szülői beleegyezés nélkül is csináltathatsz.
2012. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami undorító, de megengedném ha nagyon akarja.
2012. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 éves lányomnak még nem engedném meg. Nekem is tetszettek az ilyenek ennyi idősen, de megvártam, míg 18 lettem, és akkor megcsináltattam, pedig anyu engedte volna korábban is. Szerintem még várj vele 1-2 évet, és ha akkor is tetszik, kérdezd meg ismét anyukádtól :)
2012. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!