Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az szerintetek igénytelenségne...

Az szerintetek igénytelenségnek számít, ha egy lány SOSEM sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Sem hétköznap, sem hétvégén. Buli alkalmával egyszer-egyszer. Akkor is maximum szemceruza és szempillaspirál. Értelmes válaszadók válaszait kérem! Köszönöm!

2012. febr. 3. 20:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Most 27évesen kezdtem magam sminkelni, látványosabban, addig szinte semmit nem használtam, de most rákaptam a dologra. eddig meg voltam nélküle, és most se festem magam minden nap, de olykor olyan jól esik ,és olyan jól érzem magam tőle:-)
2012. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
nem igénytelen. akkor igénytelen, ha látszik az arcán az alapozó, plusz a szeme körül van kenve minden vacakkal. a kevesebb több...
2012. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Hihi:) nagyon jókat írtok:) Pont valamelyik nap láttam egy fiatal lányt, állt mellettem a buszon. Ránéztem és konkrétan láttam rajta a rétegeket...mondom tejóég..

Az akadályozás: jogos, részben ezért is zavar, ha van rajtam smink. Állandóan figyelni, nem kentem-e el. Ráadásul nagy nevetéseknél folyik a könnyem..ezt mondhatjuk majdnem napi szinten előfordul :D jobban szeretem a természetességet!


Jöhetnek még válaszok! Megy a zöld kezecske:) Köszönöm az eddigieket!

2012. febr. 3. 21:50
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éves vagyok, de gyakran játszom színházban, míg nem szerepeltem, rendszeresen használtam, szempillaspirált, hétvégente tust, meg úgy ízlésesen sminkeltem. Aztán mióta egy kiló vakolat van rajtam és egyik héten tiszta fekete a szemem, aztán fehér púderes az egész arcom, azóta hétköznapokon se hordok sminket, persze néha a pattanásoknál csalok ;)
2012. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én itt vagyok 22 évesen, és sosem sminkelem magam. Annyi a maximum, hogy szükség esetén korrektort használok. De tényleg ennyi. Nemrég kipróbáltam a szempillaspirált, de teljesen fölösleges, csak akkor látszik, ha elkenem. :P Szóval csak ezért nem fogok értékes perceket a tükör előtt vesztegetni.
2012. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az aki szép, az reggel is szép -tartja a mondás. Szerintem teljesen igaz. Nincs is szebb, mikor valaki úgy a la natúr szép, mindenféle kence-fice nélkül. Az az igazi szépség, ez egyáltalán nem igénytelenség!
2012. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%
nem.ha smink nélkül is jól néz ki,akkor nem muszáj.
2012. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
kérdező, neked van pasid?
2012. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az összes srác akiket eddig kérdeztem, azt mondta, hogy nem tetszenek nekik a sminkelt nők. Jobb szeretik a természetes arcúakat.


Közben én meg úgy vettem észre, hogy ha egy picit pirosabbra csinálom az arcomat, azt ők nem vágják le, viszont jobban tetszik nekik, mint amikor sápadt vagyok.

És egy kicsi szemfestéktől is azt hiszik, hogy szebb a szemem, de még az sem tűnik fel nekik, hogy az nem természetesen olyan :)

2012. febr. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
18-as válaszolónak: Igen van :) már egy jó ideje:)
2012. febr. 5. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!