Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért zavar mindenkit, ha...

Miért zavar mindenkit, ha kicsi a melle?

Figyelt kérdés
Nekem is kicsi van, de tök szeretem :D
2009. jún. 5. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar, én is szeretem.
2009. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem 80A a mellem, ami nem túl nagy, de kicsivel se kéne nagyobb. arra elég, hogy van, a ruhaméretem pont kitöltöm(ha mellvarrása van vagy ilyesmi), de kényelmes is. pl sportoláskor, meg úgy általában.
2009. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

azért, mert nemérzem magam elég nőiesnek, és azért, mert a mai világban már mindenki tökéletesen akar kinézni, a médiában is csak a nagymelleket látod szinte, és a pasik nagy része is azért van oda. tudom h nem mindegyik de nagy része.


ha megnézed az összes nagymellű csaj képe alá tbb száz dícsérő hozászólást írnak... én pedig jól nézek ki, mégis néha beszólnak, hogy hol a mellem?


hát azért nem szeretem, hogy kicsi a mellem.

2009. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
nekem eddig kicsi volt de most valamiért elkezdett nőni:S már zavar...pedig még nem is olyan nagy...valamilyen szempontból örülnék ha kisseb lenne amúgy meg jó mert nem cikiznek azért mert lapos vagyok de van egy csomó ruha ami nem jön rá a mellemre amúgy meg lóg:S
2009. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondhatom nemhogy kicsi a mellem, de szinte nincs is. És szeretem hogy ilyen. Nem akarok senkinek megfelelni, néhány pasinak valóban nem tetszik, de az olyan pasi alapból nem is kéne akinek a mell a legfontosabb.
2009. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

hát egy ideig zavart, de mostmár nem foglalkozok vele.több okból is

1. mert ilyen van nem az én hibámból :) szal ennyi

2. van olyan qrva az osztályomban akinek kitömött melltartóval sincs annyi mint nekem nélküle, és ha neki nem szólnak be akkor nekem se kellene

3. senkinek semmi köze hozzá szerintem...

:) és akit zavar csak gondoljon erre :)

2009. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek a formai, aranyosak, kerekek, de lehetnenek nagyobbak a testalkatomhoz kepest, mert nem vagyok sovany. AA-s vagyok.

Azert zavar mert nem erzem elegge jol magam a boromben.

2009. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én azért nem szeretem mert amúgy szerintem jó alakom lenne csak ez elrontja az összhatást. nincs arányban a többi testrészemmel...oldalról nézve is hogy néz ki(olyan mintha a fenekem meg a hasam lenne túl nagy, közbe meg a mellem TÚL kicsi )

:(


és sajnos már nem fog megnőni...örököltem

17/L

2009. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, nekem is nagyon kicsi, szinte nincs is.

Engem nem zavar, örülök neki, hogy felvehetem a nekem tetsző ruhákat, amik nagy mellel idétlenül mutatnának.

Ha nagy lenne tuti kisebbíttetném.

Nem értem miért baj, a legtöbb pasi amúgy is a közepes, vagy kicsi de formás mellekre bukik. Akárkit kérdeztem sosem az volt a válasz, hogy hatalmas mellei legyenek egy nőnek.

Nekem már nem is lesz nagyobb valószínűleg, de én örülök neki.

2009. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ, és higgyétek el, szép minden nő, akár kicsi, vagy nagy mellei vannak.

Én örülök neki, hogy a sok szilikonos cicababa mellett kitűnök a természetességemmel :)

2009. jún. 5. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!