Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni ilyen alakot?

Hogyan lehet elérni ilyen alakot?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 22. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ez a lany nagyon vekony, valoszinu alkati kerdes. Semmi izom nincs rajta, egyszeruen csak nagyon vekony. Ennel jobb alakot lehet elerni egeszseges/normalis etkezessel es rendszeres sporttal!
2012. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
leginkább azokkal a dolgokkal amik ott úgy a lány mögött vannak.
2012. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1, genetika (anyagcsere, alkat)

2, sport, téplálkozás

3, valószínüleg műcici

2012. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak "valószínűleg AZ"!:)

Semmi feneke nincs, simán vékony, szerintem meg még nagyon fiatal is, úgyhogy annyira szerintem nem szuper az alakja.

Egy ilyen póz nagyon sokat csal, nézd meg, hogy be van húzva, meg feszítve a hasa, ráadásul pucsítana is(csak nincs mit:), így sokkal feszesebbnek és vékonyabbnak látszik úgy ámblokk.

2012. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Jaj ugyan már hagyjuk ezt a nem is olyan nagy szám szöveget... Nem mondom, hogy ez a legszebb alak amit életemben láttam, de igenis jó teste van. Ja és kis mellekkel is vonzó alakja lenne...

El lehet érni ilyen alakot, ha keményen diétázol és edzel. Semmi cukor, liszt, édesség, gyorskaja, helyette sok sok fehérje, teljes kiőrlésű szénhidrát, fehérje porok, és zöldség, meg telítetlen zsírsavak. Nézz utána alaposan, semmi sem lehetetlen.

2012. febr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs rossz alakja, bár a segge valóban kicsit lapos.

De genetika is kell hozzá, mert pl nekem maga a csont ilyen vastag kb felkarnál, mint neki a teljes felkar xD

És tényleg kicsit túlzás ilyen helyen ez a fotó, izom nincs sok rajta...

2012. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!