Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen alakot hogy lehetne...

Ilyen alakot hogy lehetne elerni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

stoval amit jelenleg csinalok az ellipszis trener(van otthon), persze meg csak 2 napja, szoval meg csak 20 percnel tartok:P

de ha jobban megy olyan 45-60 percre gondoltam, minden masnap+rubint reka(foleg fenek). ezzel lehet szep alakot elerni(noiesen feszes, nem kigyurt, feherjepor fuggo alakra gondolok).

tudom, hogy fontos a taplalkozas is, de feherjeturmixokat nem fogok inni, valami, ami esetleg herkoznapi es feherjedus?

konditerem nincs a kozelemben, de amugy sem lenne ra se ido, se penz, mert tanulok es dolgozom.

elhizva nem vagyok(168/55), inkabb olyan "puddingszeru".

Elore koszi, ha valaki tud segiteni!

Ilyesmire gondoltam:

[link]

bocsi ha elirtan vmi, siettem:)


2012. jan. 23. 04:37
 1/9 A kérdező kommentje:
helyen a link: [link]
2012. jan. 23. 04:39
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Mi a sz@r az a fehérjepor függő alak? Azért mert lány vagy azt hitted nem mondják, hogy idióta vagy? Tévedtél, idióta.

Elliptikus tréner helyett egy magyar billentyűzetet vettél volna.

2012. jan. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi a baj a protein porokkal, teljesen természetes kaja. Tejsavóból állítják elő ultraszűréssel, centrifugálással, majd porlasztva szárítják. Nézd meg ezeket a csajokat, ők is isznak táplálék kiegészítőt.: http://www.youtube.com/watch?v=4-Lm7JLnqyM

Fehérjét beviheted csikemellből, halból, marhahúsból, tojásból, túróból.

Szénhidrátot: rizsből, krumpliból, zabpehelyből + mindehhez rengeteg zöldség.

Telítetlen zsír is kell, napi pár kanál lenolaj megteszi.

2012. jan. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

koszi masodik:) hat a feherjecucc ketlem, hogy olcso lenne, marcsak ezert is:)

elso, bunko valaszra nem voltam kivancsi:)

amugy Nemetorszagban elek, raadasul telefonrol irok, szoval ha nem haragszil meg siettem es ekezettel 3x annyi ideig tartott volna:)

2012. jan. 23. 07:04
 5/9 A kérdező kommentje:

wow en is szeretnek igy kinezni;) de a konditerem akkor sem jon ossze:) de ezek szerint be kell szereznem egy par sulyzot:) megis hany kilo korulinek kell lennie? mert nyilvan 20 kg-val meghalnek;D

es ilyen feherjecuccot hol lehet rendelni(mondjuk itt kulfoldon?)

es megis mennyi ido alatt lehet ilyen alakot elerni?:)

2012. jan. 23. 07:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Hú, erre nagyon sokat kellene leírni, de az a lényeg, hogy két egykezes kb. 10 kg-os súlyzóval elég sokat hozzá tudná tenni. Tudnál lábra edzeni vele kitöréssel, guggolással, merevlábú felhúzással, egylábas vádli.

Tudnál vele hátra, vállra, karra edzeni.

Először tömegnövelő étrend kellene, hogy némi izmot összehozzál, ekkor felmehetsz 60 kg körülire is, majd innen kellene szálkásító diétával és aerob edzéssel szálkásítani, zsírt leadni. Ez lányoknál hamarabb szokott sikerülni, mer ugye nem +20 kg szálkás izom a cél. Attól ne félj, hogy hirtelen megizmosodsz a súlyzóktól, egy nőnek naturálban (szteroidok nélkül) ez sosem menne.

A tömegnövelés időszakában is csinálhatsz edzést ellipszis trénerrel, de mivel ilyenkor a kalória mérleged pluszban van, nem fogsz tudni zsírt leadni vele, de majd a szálkásító diétával lemegy.

Ezt olvasd el még, minden benne van:

[link]

Alul van tovább gomb is. :)

2012. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Németországban is biztos találsz webshopokat vagy boltot ahol tudsz tápkieget venni. A Best Body Nutrition pl német.

2012. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát, mi itt Magyarországon kiszámoltuk.

ha megnézed hogy húsból mennyibe kerül 1g fehérje, és táplálék kiegészítőből mennyibe kerül, akkor a hús árától függően kb. ugyan annyi, de a hús lehet drágább. és a por is lehet drágább, ha valami ok nélküli drága fajtát vesz valaki.

2012. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a hasznos válaszokat:)
2012. jan. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!