Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetnék így modell?

Lehetnék így modell?

Figyelt kérdés
Igazabol nem egesz alakos modell, hanem inkabb csak arcommal. Mert bar magas vagyok, de nwm vagyok azert 50 kilo..vagy mennyi van megszabva. Tehat ilyen mellkasig jeszulo kepekre.
2012. febr. 25. 02:15
 1/7 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy arcmodell:)olyan is, hogy kézmodell,melltartómodell stb.SSzóval próbálkozz!
2012. febr. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi.:) van am vmi elvaras arcmodellnel??:/ meg a rendes modellugynokseg foglalkozik ilyennel is?
2012. febr. 25. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint egy jobb modellügynökségnél nincs olyan, hogy csak arc modell, leginkább olyan modelleket keresnek akik többféle munkát is tudnak vállalni (pl. "arcmodellként" is dolgozik, divatbemutatón is)

de biztos vagyok benne, hogy lehet találni olyan ügynökséget is akik az ilyen modelleket keresik, csak ritkább

2012. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj én most nyakig vagyok a témában de olyan nincs hogy valaki szép de kicsi vagy túl nagy és modell lesz de hány centi vagy kérlek legalább privát üzenetbe írd meg úgy többet tudok mondani.

De addig semmi konkrétumot.

2012. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
179 cm magas vagyok.
2012. márc. 8. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a magasság tényleg kicsit magas de ezt az oldalt nézd meg ez a modll 2m-es [link]


Ha szép karakteres arcod van , és határozott vagy

és ami a legfontosabb a csípőd ne legyen több 90 cm-nél

ha a csípőd 1cm-mel is több ne próbálkozz


EZZEL A MAGASSÁGGAL MEHETSZ DIVAT MODELLNEK.


Ha elszánt vagy sikerülhet ha a 2m-es nőnek sikerült neked is fog.

2012. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tökéletes magasság ahhoz, hogy modell legyél

és 1-2 cm miatt nem fognak rögtön kidobni, max megmondják, hogy jó lenne még pár centit leadni

2012. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!