Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Veszélyes az ínyfék piercing?

Kacsak kérdése:

Veszélyes az ínyfék piercing?

Figyelt kérdés
Kérem írjatok le tapasztalatokat az ínyfék piercingről, miben veszélyes, esetleg miben előnyösebb másik piercingektől
2012. márc. 2. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom... de undorító, ez biztos.
2012. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de én nem erre vagyok kíváncsi.
2012. márc. 3. 08:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs,de nem hiszem, hogy veszélyesebb lenne, mint mondjuk egy nyelv pc.

Viszont jó pártól olvastam/hallottam, hogy kilökődött, volt olyan, akinek 3x lett újra szúrva.

2012. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Osztálytársamnak van, de soha nem mondta, hogy bármi baja lenne vele. Pedig a piercing-problémáit mindig megbeszéli velem.
2012. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 3. 14:28
 6/10 A kérdező kommentje:
ÉS KÉRLEK TITEKET ARRA IS TÉRJETEK KI, HOGY FIÚK KÖRÉBEN NEM CIKI AZ ÍNYFÉK PIERCING??
2012. márc. 3. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is van, nem veszélyes. :) ha piszkálod az ékszert, meg cibálod, húzogatod akkor elszakadhat az ínyfék de am nem. Ha kiveszed majd vmikor, nem marad heg.. és szerintem ha szépek a fogaid szexi ;) és ha arra vagy kíváncsi, h egy fiúnak h áll egy ilyen pc, akkor szerintem ez inkább csajoknak való. főként. de ha az utolsó válaszod arra vonatkozik h tetszik-e a fiúknak lányokon az ékszer. akkor. arra nem tudok választ adni sajnos. :D
2012. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem fiú osztáltásamon van, de ez szerintem az a pc, ami mindkét nemnek jól áll.
2012. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez is olyan a fiúknál, mint a mellbimbó piercing, buz.s... De ez csak az én szerény véleményem:)

És, ha már kérdezted. Nekem egyáltalán nem jön be, ha egy lánynak ilyenje van.

2012. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. márc. 4. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!