Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagy a melle,...

Ha valakinek nagy a melle, akkor miért kezdik el rögtön támadni azzal, hogy majd 10 év múlva a térdedet veri?

Figyelt kérdés

Én annyira haragszok az ilyen megnyilvánulásra.

A nők főleg azok akiknek nincs vagy épp hogy van valami kis mellük azok a legelső alkalommal támadják a nagyobb mellű csajokat.


2012. márc. 4. 20:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%
Talán megvan a módja annak is, hogy a nagyobb cici később se kezdjen el lógni. Csak sokan ezzel sem törődnek. Elhíznak, nem mozognak, csak falnak. Lehet, erre is vigyázni kellene, mint az egészségünk minden darabjára.
2012. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy támadnák.
2012. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen körökben mozogsz; nekem tinikoromban egyből C-s volt a mellem, most DD-s, és bár beszólogattak, de ilyet, hogy majd lógni fog, soha nem mondott senki.


(Egyébként is evidens, nem?)

24/L

2012. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy mindenki 20-30%-ra lement.. :D

Csak tudnám mi az ilyen kérdésre a jó válasz.

2012. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs gravitáció. Komolyan, nem hinném, hogy ezzel támadnák a nagymellű csajokat.
2012. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Elég sokan támadtak engem ezzel, pedig nem vagyok kövér csak épp nekem a fejem helyet a mellem nőtt. Az utóbbi 1 évben 95/D-ről 105/D-re nőtt meg.

12-13 éves korom óta valaki mindig beleköt a mellembe, általános iskolában még azért piszkáltak, mert HÚ MEKKORA MELLE VAN, ÁÁ, BIZTOS KITÖMTE. Közép iskolától meg folyamatosan azzal, hogy majd lógni fog, és nem csak a diáktársaim hanem a tanárok is elég sokszor megaláztak órán a csúnya megjegyzésükkel.A testnevelés óra meg maga volt a katasztrófa.

A munkahelyen is kaptam néhány rosszindulatú megjegyzést.

jelenleg 24 éves vagyok és remélem, hogy itt meg is állt a növésben, mert így is a mellem előbb ér az ajtóhoz mint a kezem.

2012. márc. 5. 08:27
 17/26 anonim ***** válasza:

én nem bánnám ha nagyobb mellem lenne...én csak irigykedem a nagyobb mellü nőkre....na nem úgy, hogy majd lógni fog nektek...csak sajnálkozom, hogy nekem még egy B-s kosár sem jutott:( na de ez van! megtanultam mással hódítani....de még mindig állítom, hogy marhára örülnék legalább egy B-s kosárnak:D

23L

2012. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha 95D-ről 105D-re nőtt, akkor a melled ugyanakkora maradt, csak a hátad szélesedett. (i.e. híztál)


A betű a melled nagysága, a szám a mellkas körfogata a mell alatt.

2012. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Még hozzáteszem, hogy egy 75C-nek és egy 90C-nek ugyanakkora a melle, csak a 75-ös soványabb, a 90-es teltebb.
2012. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szia 33 eves no vagyok. 15 eves korom ota mindig szep nagy melleim voltak. A lanyok irigykedtek ram a suliban, a fiuk imadtak miatta.. (karcsu voltam mindig is..)

2 gyerekem van, szopiztak is. Nem logtak meg a melleim a mai napig. Ha vigyaz az ember magara az evek alatt, nem fogyik-hizik es tornazik es olyan alkat akkor a mellei is szepek maradnak. Ha olyan alkat vagy hogy barmit csinalsz megis meglog, olyan is van... Nem fog feltetlenul meglogni mert nagy! Az emberek akik ezt mondjak (mint mondod nok) azok butak es biztos kismelluek...

2012. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!