Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagy a melle,...

Ha valakinek nagy a melle, akkor miért kezdik el rögtön támadni azzal, hogy majd 10 év múlva a térdedet veri?

Figyelt kérdés

Én annyira haragszok az ilyen megnyilvánulásra.

A nők főleg azok akiknek nincs vagy épp hogy van valami kis mellük azok a legelső alkalommal támadják a nagyobb mellű csajokat.


2012. márc. 4. 20:35
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
jaj te nem hízott a hátam egy dekát sem, de tudtam, hogy valami nagy tudású hozzáértő majd ebbe is beleköt
2012. márc. 5. 10:59
 22/26 anonim ***** válasza:
93%

De basszus, ez így van.

Ez nem kötözködés, ezek tények.

2012. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
DE az is lehet, hogy olyan helyen vetted a melltartót, ahol el van csúszva a számozás.
2012. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
na megnéztem egy régebbi 85/D melltartót a mellemre tettem és a felét sem takarja be
2012. márc. 5. 11:11
 25/26 anonim ***** válasza:
mert irigyek. szard le őket, a nagy mell a jó ;)
2012. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

hát pedig tényleg a betü jelenti a kosár méretét, a szám meg a mell alatti kerületet...ergo a hátad lett nagyobb...akkor már nem D-s a melled hanem lehet h E-s....ez tény...nézz utána...

23L

2012. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!