Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, ti milyen...

Fiatal lányok, ti milyen gyakran, és hogyan szőrtelenítetek OTT?

Figyelt kérdés

16L vagyok, nem élek nemi életet, szóval alapvetően nem lenne fontos, hogy mindig tökéletes legyen, viszont az iskolában hetente-kéthetente úszás van, így minden alkalom előtt le kell szedjem... A szélét gyantázom, hogy ne erősödjön meg annyira, a többit borotválom...


Arra lennék kíváncsi, hogy más hogy oldja ezt meg? Ennyi idősen? Nagyon rossz, hogy ilyen fiatalon ilyen gyakran borotválom? Akkor is, mikor nem olyan hosszú, viszont a fürdőruhában már látszik...


2012. márc. 11. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
:D :D ;)
2012. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
jobb ötletem van: áztassa gludezninbe, olcsóbb mint az autokáv és ha nem is teljesen steril, de félúton van afelé.
2012. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szappannal szoktam bekenni, hogy csússzon... Szerencsére nem szárítja, vagy nem vagyok rá "érzékeny", és begyulladni sem nagyon szokott, mondjuk a hidratálókrémmel sem spórolok azért:D A borotvát meg természetesen mindig tisztán használom, de azt hittem, hogy ez alap.
2012. márc. 11. 21:49
 14/15 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta teljes brazil gyantáztatok kozmetikusnál. Bár a lábamat is kozmetikussal szőrtelenítem. Gyors, egyszerű, hatásos, igaz fájdalmas, de sokáig tart. Nekem kellemetlenebb volt az az érzés, mikor néha leborotváltam és elkezdett visszanőni, szúrt, égetett, mint az az 5 perc kb. ami alatt legyantázzák.
2012. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hű, az ilyen kérdések után igen nagyra becsülhetem, hogy a páromnak szőrösen tetszik.


A szélét egy időben gyantáztam, ha egy kissé többet mutató fürdőruha került hozzám, amúgy ilyennek szerettem.

2019. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!