Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok miért nem tudják...

A lányok miért nem tudják elviselni a pasik szépséghibáit?

Figyelt kérdés
Tehát pl ülök a vonaton ic-n, látom, hogy 10 méterre van a csaj és nagyon néz engem, percenként rám-rámnéz, amikor szállok le akkor látom, hogy rámnéz és idegesen kinéz az ablakon, látszik rajta, hogy csalódott bennem. Van néhány anyajegy az arcomon, nem nagyok, meg kicsit ferde az orrom, esetleg a szám két oldalén kicsi ráncok, de nem nagyok. Ez már nagyon sokszor előfordult velem, szinte minden egyes apró pitiáner hibát észrevesznek egy fiú arcán, és ha elsőre 10 méterről be is jött, közelről már más a véleményük. Miért nem képesek az apró hiábak elfogadni?
2012. márc. 12. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek, és emellett nagyon válogatósak.
2012. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

mert hülye ribik nekem csomó szépség hibás pasi kinézete bejön.:)

16/l

2012. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

1. A férfiak miért nem tudják elviselni a nők szépséghibáit?

2. Ne általánosíts.

3. Nem az olyanokkal kell foglalkozni, akiknek első a külső. Nem kell miattuk aggódni, találsz magadnak barátnőt előbb-utóbb.

2012. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nem az olyanokkal kell foglalkozni, akiknek első a külső."

Rajtuk kívül csak olyanok vannak, akiknek a pénz az első, az se jobb.

2012. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Öööö, mi van, ha épp azért néz rád, mert bejössz neki? "rámnéz és idegesen kinéz az ablakon, látszik rajta, hogy csalódott bennem"-ez a te elgondolásod, lehet pont az ellenkezőjét gondolja közben.

Személy szerint engem nem zavarnak a(z apró) hibák, sőt, lehet pont azt fogja rajtad szeretni egy lány, amit te épp nem szeretsz magadon. Ezt hívják szexepilnek :)

2012. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
az én barátomnak meg csámpásak a fogai. nem annyira szeretem, ha valakinek nem szabályosak valamennyire a fogai, de őt nagyon szeretem, és nem érdekel egy ilyen szépséghiba.
2012. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
22%
Hát azok a lányok felszínesek.Ne törődj velük!!! ;)
2012. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnak csálé az arca, szeplős a háta, kissé husis testfelépítésű, bőrbetegség miatt tiszta korpa a feje, amit alig enyhít a gyógysamponja, és van egy heg az állán, ami olyan, mint valami piros kukac. :D


Így leírva jó bizarr pasim lehet, élőben mégis imádom, mert az összhatás akkor is jó! :D

Én elfogadom a szépséghibáit. Én se vagyok tökéletes. :D

De én szeretem őt. A lány a vonaton nem szeretett téged. És ennek nincs köze a külsődhöz.

20L

2012. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sokkal több ilyen fiút ismerek, akik nem hajlandóak ezt elfogadni, a lányok sokkal "engedékenyebbel". és tényleg ne ítélj, lehet, h tetszettél neki.
2012. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg butaság egy nézésből kitalálni dolgokat. Ez olyan mint a vicc:

A nyuszika répát akar vetni a kertbe de nincs ásója hogy felássa a kertet.Gondolkodik és eszébe jut valami !

Áááá a vakondnak biztos van és ide adja, elmegyek elkérem tőle.

Miközben megy a vakond felé morfondírozik magában: Ez a vakond biztos használja és nem adja ide az ásót! Tuti kell neki is ! Vagy már kölcsön adta a borznak , ezt fogja mondani, mert egy kicsit irigy ez a vakond! Ez a nyavalyás vakond félti a vacak ásót ! Tuti nem adja ide 100% nem fogja ide adni ! – hergeli fel magát egyre jobban. Oda ér a nyuszika a vakond házához bekopogtat a vakond kinyitja mosolyog és köszön : Szia nyuszika örülök hogy látlak gyere igyál egy kávét beszélgessünk!

Erre a nyuszika mit mond :

TUDOD MIT VAKOND EDD MEG AZ ÁSÓDAT! - hátat fordít és haza megy.

2012. márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!