Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Deszka vagyok. Mit tehetnék?...

Deszka vagyok. Mit tehetnék? Többi lent 14/L

Figyelt kérdés

Tisztára izmos vagyok, lapos a hasam is amire tökre büszke vagyok DE épp ezért egy réteg zsír sincs rajtam, tehát lapos a fenekem és a mellem se túl nagy...

Mit csinálhatnék?

Hogy kell fenékre, derékra, mellre hízni??? Vagy dolgozni?

Próbáltam már tunyulni:D de egyszerűen szükségem van a mozgásra. Nem bírom nélküle.

Ezért sokat szoktam enni általában, de még az se használ.

Lehet hogy alapból ilyen az alkatom, vagy lehet még ezen segíteni?

Tudtok "kerekítő" gyakorlatokat, tippeket?

Vagy mennyire gáz az alakom? Vélemény?(Privibe küldök képet)

14/L


2012. márc. 14. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt így kép nélkül nehéz megmondani lehet semmi baj nincs az alakoddal. Küldj ha gondolod. A lapos has feszes popsi sok pasinak bejön jobb mintha el lennél hízva. Gyakorlatok ezen (pl. gugolás) nem hiszem hogy segítenének azzal nem zsír menne rád hanem izom. A melleddel meg nem tudsz mit csinálni max plasztika de ahhoz meg fiatal vagy.
2012. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia! Még gyerek vagy, teljesen normális, ha nincsenek nőies domborulataid. Ha 21 éves korodban sem lesz, na akkor már lehet kicsit aggódni.

Mellre nem tudsz koncentráltan hízni, amúgy csinálj guggolásokat, kitöréseket, meg ott van Rubint Rékának speciálisan fenék erősítő tornája.

Várom a képet privátban!

2012. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még. idővel kikerekedsz, ne aggódj (:
2012. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
légyszi küldj képet! :)
2012. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, idővel fogsz "nőiesedni".


Amúgy ez alkat kérdése is ja. Öcsém például hajnalban csipszet zabál, egy kiadós kaja után, és olyan, mintha anorexiás lenne. Ja és ő már húsz felett van. Szerintem örülj neki. Nézd meg a "fogyókúra" kategóriában hányan szenvednek egy vékonyabb testért.

2012. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak te látod ennyire laposnak magad küldj egy képet és megmondom, hogy 14 évesen mi számít normálisnak.
2012. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én rajtam van egy pici felesleg de vékony vagyok , viszont semmi mellem.Csak toppot hordok és 15 éves vagyok már.Küldhetsz képet nekem is :) Biztosan jobb az alakod mint nekem !
2012. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet, de még nagyon sokat fogsz változni.
2012. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok... 7 évesen még a Tescos kocsiban ültem..Iskolába is alig akartak átengedni mert kicsi volt a súlyom.. Pedig ettem rendesen..sőőt..rengeteget ettem. :D Most is így vagyok sokat eszek és semmi se megy rám.. Persze már több vagyok 17 kilónál :D
2012. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok..mondjuk fenekem az van,de mellem nincs..és a lábam is piszke..de mostanában már izmosodik a vádlim. Küldhetsz képet!
2012. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!