Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem szúrták túlságosan belülre...

Nem szúrták túlságosan belülre a piercingemet?

Figyelt kérdés

Pár napja csináltattam piercinget, de úgy érzem sokkal beljebb van, mint kéne. Nézegettem képeket, és látszik, hogy másoknak a fülük szélén van, nekem viszont nem. Néha ha elmozdul, nem is látszik, hogy spirál van benne, olyan, mintha egy nagy karika lenne.


Itt egy kép az enyémről: [link]


És viszonyításként pár kép:


[link]


[link]


[link]


Mi a véleményetek róla?


2012. márc. 20. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé belül van, de a piercer a szúrás előtt bejelöli, és megmutatja neked a jelölést, hogy jó-e.

Ha te azt mondtad, hogy jó, onnantól már a te problémád...

2012. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez valóban így volt, de amikor betette, azt mondta pont jól találta el hogy mennyire legyen belül. Csak nekem furi egy kicsit.
2012. márc. 20. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a képlet. Szúrásnál hosszabb ékszert kell használni, mert ha rádagad az ékszerre a bőröd, akkor könnyen megtudod mozgatni az ékszert. Ha teljesen begyógyult, utána kicseréled rövidebbre, és neked is úgy fog állni.
2012. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem inkább a spirál nagy a fülemhez? Ha ki is cserélem a piercinget, a lyuk még ott marad, vagy hogy értetted, utolsó válaszoló?
2012. márc. 20. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy kicserélik a spirált kisebbre, és máris feszesen fog állni úgy, ahogy a képeken látod.
2012. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, így legyen akkor! :)
2012. márc. 20. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Fülporcnál lehet a véglegeset is szúrni, fölösleges cserélgetni.
2012. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak! Ne cseréld ki, ezen a képen simán kivehető hogy a megfelelő méret van benne, a kisebb csak szorítaná a füledet. Tényleg kicsit beljebb van mint másoknak, de ez nem probléma.
2012. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!