Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Régóta kutya bolond vagyok és...

Régóta kutya bolond vagyok és szeretnék valami kis tetkót. Arra gondoltam hogy kb 1 cm nagyságú kutya lábnyomokat körbe a csuklómon valahogy úgy mint a képen, csak nem tudom mennyire gáz ez fiúnak. Szerintetek? 19F

Figyelt kérdés

Ilyen elrendezéssel: [link]

Ez a minta: [link]


2012. márc. 26. 16:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, sőt, tök jó ötlet :)
2012. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

nekem a felső, karmos minta jobban tetszik ha már tetkó, de egyébként igen..gáz mert tetkó ellenes vagyok.

20L

2012. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jaj, ez de cuki :)) Szerintem nem gáz!! Végre egy önálló férfi, aki nem sárkányt, kígyót vagy vmi ilyesmit tetováltat :)

19/L

2012. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ilyen sárkányos izékért sosem voltam oda. :)) Olyat szeretnék ami visszafogott, szolid viszont jelképez is valamit. :)



További véleményeket szívesen fogadok!

2012. márc. 26. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos, és eredeti, nekem tetszene! 23L
2012. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rám, de ha én kutyabolond lennék, tutibiztos, hogy a lábujjaimra rakatnék az egyik lábamon ^^ mármint a talp felőli részére.
2012. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jajj ez nagyon aranyos, de egy kicsit lányos...vagy nem...nekem mindenesetre inkább lányokon tetszik, de egyébként jó ötlet. aki tetkóellenes az pedig mit keres itt??

24/L

2012. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már ilyenre, mivel én is élek-halok a kutyákért. Először a gyűrűsujjam belső felére szerettem volna, de lebeszéltek a "látható" helyen lévő tetoválásokról, lassan én is beláttam, hogy nem lenne jó, ha ezért nem kapnék meg egy adott állást, szóval szerintem a csuklótetkót gondold át még egyszer. Amúgy a minta nekem tetszik. 19L
2012. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Állás: ezzel ne riogassátok egymást. Az egyedi tetoválás nem megbélyegzés, a börtön és bandatetoválás, na az már megbélyegzés. De ezekkel sem szokott baj lenni, felhúz egy csuklóvédőt és el van intézve. Alapvetően elterjedt bolondság, hogy tetoválással nem kap valaki állást. Ez csak akkor igaz, ha az a fent felsorolt 2 opció valamelyikébe tartozik. Szóval csináld nyugodtan, max felveszel egy csuklóvédőt ha netán a Tescoban leszel pénztáros, de kétlem, hogy ez az életcélod.
2012. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

annyira hülyeség szerintem ez a 'tetko miatt nem vesznek majd fel normális munkahelyre' dolog....nem fürdőruhában dolgozol a munkahelyeden...

nekem pl. a csuklómon van tetko, de lentebb van nem közvetlenül a kézfejem alatt, pont azért hogy ha kell akkor órával el tudom takarni.

ha úgy érzed hogy neked ez kell akkor csináld. bár én csak annyit tennék még hozzá hogy gondold meg jól, mert nekem másik tetkóm felül van a csuklómon, azt éppen szedetem le mert annyira zavar hogy mindig látom...először jó ötletnek tűnt de később állandóan leragasztottam...

2012. márc. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!