Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, milyen egy igazi...

Szerintetek, milyen egy igazi férfi? Kölső és belső tulajdonságokat írjatok!

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyílt, becsületes, egyenes, bátor, szigorú, őszinte, biztonságot adó, kedves, - de nem nyálas - meleg tekintetű, kiszámítható, okos, precíz, mint egy Mérnök, erős, magabiztos, ha kell hős, de sose hősködő, előrelátó, udvarias, figyelmes, kitartó, partner, azaz együttműködő, nem kicsinyes, de nem is pazarló...

Egyenes ,gerinces ember és nem puhatestű,gyáva féreg

2012. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak elvárások... (elsőre értem) Persze kinek a pap, kinek a paplan.


Szerintem: én szeretem a rossz fiúkat, sajnos. Szeretem, ha van humora, ha meg tud nevettetni és ha tud nevetni az élet apró gondjain is. Szeretem ha egy férfi laza, ha nyílt, ha bárhová el lehet menni vele, meg lehet jelenni bárki előtt, tud beszélgetni, egyszóval nyílt. Aki az én párom szeretne lenni az szeresse az állatokat, a természetet, lehessen vele menni kirándulni, pecázni, ne kelljen a szobában ücsörögni.

Én szeretem, ha megmutatja, hogy ő a férfi, ő a "ház ura". Nekem kell, hogy valaki "kordában tartson". Számomra az igazi férfi nem kertel, ha nem tetszik neki valami akkor egyenesen megmondja, akár a háztartással van gondja, akár a főztömmel, akár a ruhámmal.

Külsőre legyen férfias. Én nem szeretem, sőt a hideg is kiráz egy nőies férfitól. Nem számít ha borostás, sőt... Legyen stílusa, ne legyen túl színes.


Az én jelenlegi párom, exem: laza, stílusos, farmernadrág vagy vászon nadrág, sportcipő, ing vagy póló, kapucnis pulcsi vagy egy laza zakó. 3-4 naponta borotválkozik, kellemes az illata, de nem erős. ---> Külsőre

Jó humorú, hűséges, nem túl becsületes, de nem is sittes, vagány, kutyás, pecás, nyílt, beszédes, az idősebb generációval (édesapám) tisztelettudó.---> Belső

Engem vonz ez a kettőség: tisztelettudó, de nem anyu pici fia. Rossz fiú, de még sem olyan aki börtönbe való.

És igen létezik ilyen ember, nem is kevés, én megtaláltam mikor szükség volt rá.

2012. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!