Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl rajta, hogy...

Hogy lépjek túl rajta, hogy fogadjam el hogy mások rondának tartanak?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy a szemembe mondták, most pedig véletlenül tudtam meg hogy két ismerősöm szerint nagyon ronda vagyok. Ilyenkor elmegy az életkedvem.


17/L


2012. márc. 27. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
küldj képet, én megmondom ronda vagy-e.
2012. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te hogyan vélekedsz a dologról? Elégedett vagy magaddal? Ha igen, ne foglalkozz a bunkó, negatív véleményekkel. Amúgy küldj képet ha gondolod, kíméletes de őszinte leszek!
2012. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem küldj egy privit, 30 éves nő vagyok. Megmondom hogy igazuk van e a barátoknak, vagy csak gonoszak vagy irigyek. mert ilyen is lehet.
2012. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet és szívesen segítek neked kihozni magadból a maximumot.:)
2012. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha tanács kell, küldj képet, egyébként meg ha sokat foglalkozol magaddal, akkor dekoratív leszel elsősorban, és nem tűnik fel, hogy ronda lennél.

Egyébként meg az eszem megáll, hogy valaki ilyen bunkó, hogy ilyesmiről beszél, hogy ki milyen ronda és még vissza is mondják.

2012. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szívesen segítenék neked. Szerintem nem létezik ronda lány, maximum egy kis átalakításra, stílusváltásra szorulsz. Engem is csúnyának tartottak az osztálytársaim, mert előnytelenül öltözködtem a frizurám borzalom volt. Ma szerintem a lány osztálytársaim örülnének neki, ha úgy néznének ki mint én, a fiúk, meg ha ilyen barátnőjük lenne.

26N

2012. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én alapvetően elégedett vagyok magammal, legalábbis nem gondolom hogy ronda lennék... de mikor ilyeneket hallok eltűnik az önbizalmam.


Arra szeretnék leginkább választ kapni, hogy hogy ne törődjek az ilyenekkel. Gondoljam csak irigykedésnek? Ezt még ha lányok mondják csak-csak, de ha fiú??

2012. márc. 27. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:
őszintén nem teljesen mindegy mit gondol más? valakinek nem tetszel valakinek igen...meg igazság szerint elég egy valakinek tetszeni szerintem.de lehet ezzel csak én vagyok így...lányok általában irigységből fiúk meg azért mert tetszel nekik.mármint azért mondják. persze mindig vannak kivételek de..na jó nincs kedvem oldalakat írni.
2012. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkaptam a képet, egy szőke modell kinézetű bomba csaj van rajta, szóval nem is tudom, mi nyavalyog itt.
2012. márc. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!