Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyszer raktam ide képet...

Egyszer raktam ide képet magamról, és miért kaptam ennyire negatív kommenteket? (Igénytelen, bunkó vonású, közönséges fej)

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 22:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*ennyi negatív kommentet
2012. márc. 31. 22:50
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, miféle és kiféle emberek járnak erre az oldalra, de olyan szinten leszóltak, hogy ronda vagyok, hogy...
2012. márc. 31. 22:50
 3/13 anonim ***** válasza:
nem lehetséges ,hogy igazuk van , ha ennyien mondják?
2012. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
hol a kép?
2012. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha valaki nem ronda,arra nem szokás azt mondani, hogy ronda: o nem tudom érted-e..
2012. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, azért, mert igénytelen, bunkó vonású stb vagy. Te kérdezted, mi meg válaszoltunk. Ha nem tudod elfogadni az emberek véleményét ne kérdezd!
2012. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Itt mindenki így válaszol...szal nem érdemes képet feltenni,mert egyből letámadják az embert! Ha már képet látnakmegőrülnek!:DDD
2012. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

linkeld ide a kérdést.


én is tettem fel, de nem kaptam olyan sok negatívat

2012. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak azért tartom érdekesnek, mert a való életbe meg soha nem mondta senki sem, hogy ronda lennék, sőt...


tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok szép, de nem tartom magam rondának... arról meg nem tehetek, hogy milyen a fejszerkezetem (amúgy egy fodrász mondta, hogy a fejformám jó alakú, mert nagyon sok frizura megy hozzá).


igazából nem szeretném linkelni a kérdést, meg képet sem, csak megdöbbentő volt számomra, hogy itt mindenki mennyire oltogatja a másikat, tegyük hozzá, hogy szörnyű helyesírással. Kíváncsi lennék, hogy ők milyenek.



Linkelnétek nekem képeket, hogy szerintetek milyen egy 'Igénytelen, bunkó vonású, közönséges fej'?


Köszi

2012. ápr. 1. 13:10
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!