Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 évesen nagyon korai?

12 évesen nagyon korai?

Figyelt kérdés

fülporc piercinget szeretnék (már nagyon rég óta, de most kezdett nagyon érdekelni ugyani 3 osztálytársam most csináltatott). És nyáékat nem lehet meggyőzni (vagyis már sztem meg engedik majd 8-ban, de előbb szeretnék) pedig ez csak egy sima fülbevaló, csak a poncban...

Na az lenne a kérdés hogy mit gondoltok erről, hogy legyen egy fülbevalób a porcba, szerintem szép és nemisz durva. amugy szolid füldevalókat raknák be, és tudom mennyire fáj. Mit gondoltok? 12/l


2012. ápr. 1. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nagyon-nagyon korai! 12 évesen még gyerek vagy, ne lyukasztgasd ki magad feleslegesen. Legyen egy kis egyéniséged, ne az osztálytársaidat majmold!
2012. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem őket majmolom, már nagyon-nagyon régen akarok, csk most h nekik lett, most megint felébrettem h kell nekem olyan.:s és miért korai? Mert végülis csk egy fülbevaló.! persze elfogadom a véleményt:)
2012. ápr. 1. 19:04
 3/21 A kérdező kommentje:
más idők vannak, a nyelvtanórát meg azért mondtam, mert itt nem lényeg hogy hogyan írok, ígyis meg lehet érteni, teis megértetted szal...;) na mind1. Amúgy játszok meg minden, de a gyereklét feltétele az h nem lehet a porcban fülbevalóm? Nem azt a viselkedés és az értelem dönti el, és jól neveltek szal tudom mit kell csinálnom, de nem gátol meg ezekben a dolgokban a fülbevaló.
2012. ápr. 1. 19:08
 4/21 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem korai..:) nekem is lesz és az egyik osztálytársam meg azt kapta karácsonyra..:) a nyelvtanórásba meg egyet értek veled..:) Szóval hajrá vedd rá a szüleidet..:) azt sajna nem tudom hogy de csinálhatnád ugy mint én.. hogy: megpróbálod apud rávenni(vagy anyud akid engedékenyebb) és ha őt sikerült erről meggyőznöd(nekem sikerült) akkor kérd meg hogy vegye rá anyud(vagy apud) ..:) egy próbát megér szerintem.:)
2012. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Igenis korai. Gyerek vagy még, kislány. Ezt normális helyen (mindenképp szúratni kell) neked még szülői felügyelettel, beleegyezéssel sem csinálják meg, ahhoz is minimum 14-nek kell lenni
2012. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
19:43 nem kell hozzá feltétlenül 14-nek lennie..:) nekem barátnőm 11éves és megcsinálták neki..:) 19:39 voltam..:) 12L
2012. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Figyelj, egy normális, hivatásos piercer az állását kockáztatja ezzel..
2012. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanmár.. kisbabáknak lőnek a fülükbe lyukat, csak éppen nem a porcba. Szerintem egyébként nagyon jól néz ki, régóta akarok, de még nem szántam rá magam. :)
2012. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

szülői engedéjjel megcsinálják, ugyan úgy mint a fülcimpába...

amugy köszi a válaszokat, és 12/l akkor egyetértünk:Dénis igy szoktam taktikázni..:D

de mondjátok h miért korai, hiszen csk egy fülbevalóról van szó, szóval miért korai? (indoklást)

2012. ápr. 1. 20:09
 10/21 A kérdező kommentje:
20:07 szerintem is nagyon szép, és teljes mértékben egyetértek:D!
2012. ápr. 1. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!