Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 évesen nagyon korai?

12 évesen nagyon korai?

Figyelt kérdés

fülporc piercinget szeretnék (már nagyon rég óta, de most kezdett nagyon érdekelni ugyani 3 osztálytársam most csináltatott). És nyáékat nem lehet meggyőzni (vagyis már sztem meg engedik majd 8-ban, de előbb szeretnék) pedig ez csak egy sima fülbevaló, csak a poncban...

Na az lenne a kérdés hogy mit gondoltok erről, hogy legyen egy fülbevalób a porcba, szerintem szép és nemisz durva. amugy szolid füldevalókat raknák be, és tudom mennyire fáj. Mit gondoltok? 12/l


2012. ápr. 1. 18:52
1 2 3
 11/21 TijuMK ***** válasza:
35%
én is 12évesen lövettem 3 fülbevalót, igaz nem a porcba, de rá 2 évre oda is, szerintem nem korai nekem nem kellett anyát meggyőzni azt mondta fülbevaló oké mert az mégiscsak egy lyuk, aztán ha kiveszem beforr vagy legalábbis nem olyan feltűnő, apát nem kérdeztem meg :) Ellenben a tetkót a mai napig nem engedik pedig már 22 vagyok :D
2012. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
oké köszi:)))
2012. ápr. 1. 21:13
 13/21 anonim ***** válasza:

Én is korainak tartanám. Hiába "csak" a fülben, ha porcot szúrnak, piercing-nek számít, és az durva 12 évesen.

Nem is értem, hogy van ember, aki megcsinálja ezt, állását kockáztatva.

2012. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

ok köszi.

De nem kockéztatja senki vele az állását.

2012. ápr. 2. 14:37
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

engedéjjel? ok...

kíváncsi leszek,hogy a tanárok mit fognak szólni..


volt egy időszak,amikor a körömlakkok voltak a mániáim..ki volt festve a körmöm feketére,pedig már 15éves voltam,9.osztályos,de akkor az első hónapban alkottak rólam ez alapján egy véleményt,és azóta bármit csinálok,utálnak..és igen,mert fekete volt a körmöm..

szóval nem evvel kéne felhívni magadra a tanárok figyelmét.

2012. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

oké köszi. De nem látnák meg a tanárok, olyan pici lenne, nem olyan óriási gyémánt mint az osztálytársamnak van. És amugy úgyse látszana, olyan dús a hajam:) és nemis szoktam a fülem mögé tűrni. Csak az a lényeg hogy én tudjam hogy ottvan:D. De én 7. osztályos vagyok és már ismernek a tanárok, szóval engem ez a veszély nem fenyeget:)

De az első benyomás tényleg nagyon sokat számít sajnos.:S remélem megoldódik a helyzeted!:)

2012. ápr. 2. 17:22
 17/21 anonim ***** válasza:
19%

Mennyi baromság... szerintem abszolút nem korai, maximum kicsit azért, mert ha idősebb korodban nem tetszik már, megbánhatod, de akkor meg kiszeded, és benő... Ez csak egy fülbevaló. Én a szüleid helyében megengedném... egyik barátnőm 12 évesen kapta meg az első fültágítóját, el is kezdte tágítani a fülét. 13 évesen már benne volt, és váltogatta őket... ma is hordja, nem bánta meg. Na az lehet kicsit korai volt... de ez... ugyan már

Sok szerencsét hozzá!(amúgy nekem még most sem engednék meg... pff :D)

15/L

2012. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Fancsii és Vanii válasza:
Szerintem várj még vele egy kis idöt ki fogod birni nekem 12 éves koromba titokban csináltam eggyet amikor anyukám meg tutta nagyon haragudott de azota nagyon meg bántam hogy ki jukasztotta nekem az eggyik pircinges haverom de higgy nekem tudom hogy szép meg jol néz ki de kicsit korai várj még egy kicsit hidd el tul éled :D
2012. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtam, hogy válaszoljak-e, mert ugye nem kötelező.Mégis úgy döntöttem leírom a véleményemet.Hoztál érveket, hogy a gyermeki létednek nem feltétele, hogy ne legyen a porcodban lyuk.Igaz!Nem ettől függ-és mégis.A saját tested fölött te rendelkezel, de hidd el, a szüleid nem akarnak neked rosszat azzal, hogy várj még ezzel.Gondold végig.Ez csak egy divat most, lehet 2-3 hónap múlva az lesz ciki, ami most nagyon menő.A szüleid pedig nagyon bölcsen ezt már tudják.Ráadásul ismernek téged, talán jobban, mint te magad.

Elhiszem,hogy ez neked fontos!Nagyon fontos, főleg, hogy van olyan oszt.társad, akinek már van.Én mégis arra biztatlak, hogy ne csak a merev ellenállást lásd meg a szüleid tiltakozásában, ha nem mást is...ami mögötte van-hogy fontos vagy, hogy értékes vagy nekik(én se örülnék, ha a nagy műgonddal összehozott ép kültakarójú gyermekeim össze-vissza lyukasztgatnák magukat, persze ettől ez még megtörténhet).

Még akkor is, ha az csak egy fülbevaló.

Bocsánat, ha hosszú voltam.

Ui.A nyelvtanról annyit, hogy igen, nagyon fontos, hogy órán kívül is helyesen írj!Megmondom miért!Mert nem a tanárnak tanulsz.Nem az óra után ítélnek arról, mennyire vagy művelt, vagy éppen buta.És hidd el a tanárt sem hatja meg, ha puszta ellenállásból nem használod helyesen az anyanyelvet.

Írj helyesen, beszélj választékosan, mert nem mindegy!!!

2012. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöldkéz:))
2012. ápr. 5. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!