Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-17 év körüli Fiúk! Szerinte...

14-17 év körüli Fiúk! Szerintetek egy 14 éves lánynak gáz ha nem nagyon van melle? Mikor mondjátok egy lányra, hogy szép vagy, , jó csaj''?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 170 cm 59 kg. Nem nagyon van mellem, ezért csak cicifixet hordok. Melltartót nem gondolom,hogy kéne hordanom mivel nincs mit beleraknom:// Annyira utálom,hogy alig van mellem.. 8.-os vagyok és az osztályba szinte mindenkinek nagyobb a melle az enyémnél.. szerintem egy lány sokkal jobban néz ki ha van melle..:(

Fiúk nektek fontos,hogy egy lánynak legyen melle?:SS Biztos lesz nekem is vmennyi, de nagy az biztos,hogy nem..:SS De sajnos evvel nem tudok mit kezdeni.. nem tehetek róla..://



2012. ápr. 4. 18:34
 1/9 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam ennyi idős koromban ...de idővel rájöttem , hogy ha magabiztos vagy jó a kisugárzásod elhiszed , hogy jó csaj vagy nem a melledet fogják nézni ...de ha nagyon zavar ne vegyél előnytelen ruhákat amik hangsúlyozzák a kis melledet !! És csak , hogy mondjak valami jó hírt is ...már nem divat a nagy mű mell ..újra vissza jön a kicsi pici cici !!Nézd meg keira knightley néhány képét egyáltalán nincs nagy melle mégis iszonyat szexi !!
2012. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gond, egy régebbi ilyen kérdéshez írt komenteimet bemásolom be ide Neked. Továbbra is így gondolom, ahogy kb 2 hónapja.


"Minden ilyen kérdéshez oda írom, hogy Én a kis mellű Lányokat szeretem! Azt is mindig elmondom, hogy ezen az oldalon két táborra oszlik a csapat: azok akik a nagy mellűeket szeretik -akik folytonosan leminősítik, bántják ezeket a lányokat-, a másik csoport akik a kis mellűeket szeretik. Az eloszlás kb ilyen lehet: 70%(Nagy)-(Kicsi)30°

Bármilyen jó is ez az oldal, de nem a világ közepe, itt inkább bunkókból van több, mint értelmes emberekből, szóval lehet, hogy itt többen mondják az oldalon itt-ott, hogy a kis mellűek nem jók, de ez nem igaz! :)

Nem utolsó sorban; Te még csak 14 vagy, a biológiakönyvünk szerint 24 éves korunkig fejlődünk, szóval papíron van még 9 éved, hogy fejlődj. És, ha nem lesznek nagyok a melleid, akkor mi van? Semmi. Egy olyan embernek fogsz tetszeni, mint amilyen például Én vagyok. :D

Szóval fel a fejjel, szuper vagy így! :)"


" Az a lényeg, hogy a barátodnak/férjednek tetsz, az igazi férfi nem azt fogja nézni, hogy mekkora melled van, hanem az öszképet; belső, külső. Meg hidd el, hogy nagyon sokaknak a kismell tetszik! Ha emelett csinos testalkatod van, akkor az nagyon tuti! :)"


"Egyébként, ha kérdésed megírásának motivációs oka az volt, hogy kortársaidnak olyan nagy melleik vannak, mint a 26 éves érett nőknek, akkor annyit tudok mondani, hogy: igen 11 éves korukban kezdenek el fejlődni a lányok biológiailag, de ez nem azt jelenti, hogy 4 év múlva már kifejlett melleid lesznek, tudod van egy betegség; pubertas precox (korai nemi érés), azok a kortársaid akik azzal hencegnek, hogy nekik milyen nagy melleik vannak és neked milyen kicsi, akkor világosítsd fel őket, hogy lehetséges, hogy az imént megnevezett betegségben szenvednek és sürgősen menjenek orvoshoz. Tudod, mondtam, hogy 24 éves korunkig fejlődünk, akkor "áll" be a végső méret. "


Remélem érthetően írtam. :)

2012. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg lassan 18 éves leszek és még most sincs szinte semmi... De még azért reménykedek, hátha :')
2012. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kis mell általában vékony alkatot is jelent, ami sokkal fontosabb nekik, mert azt szeretik.

Szóval ne izgulj...

2012. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán ez megnyugtat: van egy 20 éves lány barátom, és szinte semmi melle nincs, mégis az egyik legaranyosabb, legszebb lány akivel valaha találkoztam. Fölösleges azon idegeskedni, hogy mekkora a melled (pláne 14 évesen) vagy hogy mekkora lesz. Akinek majd tetszeni fogsz, az nem a melleid miatt fog szeretni.

20/F (Igen, látom, 14-17 év közöttieket kérdeztél, de bátorkodtam válaszolni.)

2012. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

14 évesen még nem gáz, de ha később se fog nőni akkor...SZILIKON!:D

16/f

2012. ápr. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Idióta sztereotípia, ahol a kis p*csöktől azt hallod csak úgy csöcs, meg így csöcs. Nem ezen fog múlni
2012. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

No para. :D Csak ha nem nő akkor ne pakkold tele szilóval ._. Az kur.va ronda, amúgy is a fiúk nem nagyon csípik a mű csajokat. Meg még van olyan tévhit is a lányok közt hogy a fiúk a cerkavékony csajokra buknak, de sokak szerint cukibb a pici poci :D

És még fog az nőni.

2012. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 albert555 válasza:
Szeretem a kicsi és lapos mellkas lányok. Ez szerény.
2012. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!