Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok. Van legjobb barátnőtök...

Lányok. Van legjobb barátnőtök? Hol ismertétek meg? és miota?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiság, korotokat ird.

Azért irtam ide, mert ide jár a legtöbb lány.


2012. ápr. 6. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Van, mint szerintem mindenkinek.

Középiskolában ismertem meg, mikor osztálytársak lettünk. Vagyis már a gólyatáborban. Rögtön egymásra találtunk.

Kb. 3 éve.

18/L

2012. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Van :) Lassan 14 éve ismerem már. Egymással szembe laktunk, a szüleink és jóban voltak és mi is egyből egymásra találtunk :)

14/L

2012. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kicsit hosszú, de én elmesélem hogyan barátkoztunk össze :D

Még az oviban volt egy nagyon nagyon félénk lány.. első osztályban az anyukája odajött hozzám, és mondta nekem, hogy legyek a barátnője :) és hát nekem is alig akart megszólalni. Pár hét után már többet beszélt, de azt is csak nekem, osztálytársaknak semmit! Teltek az évek, ő félénk volt, és mivel utánozni akartam, kezdtem én is ilyen lenni.. aztán kiderült, hogy a lány, akit nem bírok, az unokatesója. Majd mikor még a barátnőm mellé is költöztek, még jobban összehaverkodtak. Én meg csak úgy voltam, és nem is érdekele őket velem mi van. Aztán az a lány, aki a "volt" barátnőm unokatesója, oda jött hozzám, és elkezdett beszélgetni velem. Ez volt 6. ban. Nagyon jó barátnők lettünk. Persze nagyon haragudtam a "volt" barátnőmre, hiszen még ütögetett is! Szóval vissza akartam neki adni azt, amit velem tett. Egy idő után már nem csak a bosszú miatt voltam a lány barátnője. Kezdtem megismerni, és kiderült, hogy ő is csak barátot akart szerezni, nem akarta elvenni az én barátnőmet. :) Mára már olyanok vagyunk mint a testvérek, elválaszthatatlanok! Az exbarátnőm pedig megmaradt olyan félénknek, amilyen volt.. még pszichiáter is kell neki, mert nem tudnak vele mint kezdeni.. engem is rontana a jegyekben, szóval nem nagyon érdekel már mint tesz.. szóval ez a barátság 6. óta tart

14/L

2012. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

11 éve ismerem a legjobb barátnőmet!

Általános iskola 1. osztályában ismertem meg. Akkor is el-elbeszélgettünk, de igazán csak kb. 3-4. osztályban lettünk jóba. Felsőbe viszont már elválaszthatatlanok voltunk. A mai napig mindent meg tudunk beszélni és mindig segítünk egymásnak. :)

16/L

2012. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Izabell ***** válasza:

5.osztályban ismerkedtÜnk meg.Azóta eltelt szinte 7 év.Most 11.-esek vagyunk.Még mindig "legjobb barátnôk".De egyre jobban kitunik a kontraszt kettônk közt.Ellentétes gondolkodás, viselkedés.Itt vannak gondok.EgyikÜnk, jellegzetesen én, alkalmazkodom vagy legalábbis nem szólok vissza.De már úgy látom, hogy nem vezetne jóhoz ha örökkéegyÜtt lennénk.Sokszor csak ha látom a kurv*s viselkedését felmegy a cukrom...

Na de mindennek eljön a vége, ha már a kezdete megvolt :)

[18/l]

2012. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kivétel leszek: nincs legjobb barátnőm :) :D
2012. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

nekem is vannak jó, nagyon jó barátnőim, de nem mondanám egyiket sem a legjobb barátnőmnek, pedig már több éve ismerem őket. szerintem a legjobb barátnő az akiben 100%-ig megbízol, aki nem beszél ki, akinek nem kell azt mondani, hogy ezt ne mondd el senkinek..

amúgy eddig 2 legjobb barátnőm volt..

20/L

2012. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát köszi mindenkinek, elolvastam őket :)) Most én is leirom röviden h ismertem meg a legjobb barátnőmet.

Mikor felsős lettem uj osztálytáraim lettek, mvel másik suliba iratkoztam, egy lánnyal egyre jobban kijöttünk, napról napra, aztán legjobb barátnők lettünk, majdnem mindig együtt voltunk, aztán elkezdett hazudozni, de ez még nem is volt olyan nagy gond, csak én vettem annak, igy nyárra összevesztünk, aztán megint jóba lettünk, majd jött a ballagás, odáig megint sikerült összeveszni, iyg aztán nem volt alkalmunk kibékülni, s sajnso most csak köszönőviszonyban vagyunk..

A másik legjobb barátnőm, aki még most is a legjobb :D

Őt is ugy ismertem meg mint az elsőt, szóval uj iskola, uj osztálytársak, elejében nem is nagyon beszéltünk, itt is egyre többet és többet, kb tavaly öszre ugy összeszoktunk h nem birjuk egymás nélkül, miatta vártam h menjünk már suliba és most is várom, egész nap csak nevetünk, de szószerint, eléggé ismerjük egymást, pedig még csak 1 éve ismertük meg egymást jobban... :)) "Mellette merek önmaam lenni" ez az idézet is illik ránk :DD

17/L

2012. ápr. 6. 20:09
 9/14 anonim válasza:
Van. 4 éve osztálytársak vagyunk, de csak 2.éve vagyunk ennyire jóban:) 14/L
2012. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs legjobb bnőm, szóval nem lesz egyedül, az aki írta. :D

Elég hosszadalmas lenne leírnom az egész eddigi iskolaéveimet, de ha szeretnéd, mert esetleg érdekel, vagy unatkozol, nagyon szívesen leírom máskor. Írj privátot ha érdekel. :)


Egy kis ízelítő: volt egy nagyon jó bnőm, elsőtől fogva legjobb bnők voltunk, már kisebb korunk óta ismertük egymást, iskola előtt is. Volt egy másik lány, folyton összehazudozott dolgokat rólam, a vége mindig az volt, hogy én sírtam, ők szidtak engem, mindig kibékültünk. Mostanra már egy ribi lett! :) Na akkor írj, ha szeretnél részletesebb leírást :D

2012. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!