Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tükörkép és fénykép közötti...

Tükörkép és fénykép közötti különbségekre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi,hogy a tükörben és a fényképeken szebbeknek vagy csúnyábbaknak látjuk magunkat,és miért?

Valamint a fénykép vagy a tükörkép adja vissza hűebben a valós kinézetünket?


2012. ápr. 9. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,mert már én is észrevettem.Jó az arcom a tükörben,szép lány néz vissza rám.Viszont fényképek visszanézése után mindig csalódottságot érzek.Egész más,csúnyább vagyok sokkal.Érdekelne hogy miért van.Lehet pusztán van aki nem olyan fotogén,vagy a tükör nem adja hűen vissza?
2012. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, élőben/tükörben elégedett viszonylag, képeken meg sírni tudnék. Egyszerű a magyarázat, a kép egy 2d-s, álló, egy pillanatunkat elkapó kép, amin lehetünk bandzsák, nagy orrúak, rossz megvilágosításnál kövérebbek, torzabbak, míg élőben 3D van, és mivel a tükör előtt is mozogva látod magad, az az igazság. Szerintem.
2012. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!