Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek felfedezett?

Hogy lehetek felfedezett?

Figyelt kérdés
Minden beképzeltség nélkül egy szép lány vagyok.Pár évvel korábban volt egy fotózásom egy modellügynökséggel,aki munkát ajánlott nekem.A vége az lett,hogy kb.150ezet forintot kértek el erre-arra,majd leléptek vele,arról a pénzről azóta sem hallunk semmit.Nem vágyom külföldre modellként dolgozni,meg óriásplakátokon szerepelni(kifutóra amúgy sem vagyok jó,mert csak 158cm vagyok)csak hoszteszként dolgozni,esetleg pár reklámban szerepelni,vagy vmilyen cégnek az arca lenni,vagy csak,hogy legalább megtudjam,hogy vagyok-e olyan szép,vagy van-e modellarcom.Szüleimnek nem igazán akarom mondani,mert szerintük ez felesleges,és ne evvel keressem a pénzt hanem tanuljak(ez mind rendben is van,én is ezt gondolom),és nincs vmi híresebb fotós elérhetősége,aki esetleg válaszolna a kérdéseimre?köszönöm:)

2012. ápr. 10. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
van egy csomó hostess ügynökség,ahová regisztrálni kell, és ha van munka akkor hívnak..ehhez nem kell,hogy felfedezzenek...
2012. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó,de nagyon félek,hogy megint kifizettetnek velünk mindenfélét(a szüleim ebbe nem mennének bele),vagy becsapjanak.honnan tudjam,hogy megbízhatóak-e.a másik modellügynökség is annak tűnt
2012. ápr. 10. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
de a hostess ügynökségek nem modellügynökségek..úgyhogy ott nem kell fizetni:)
2012. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apple Party Service- itt azt hallottam elég sok munkalehetőség van
2012. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem. A Modell-lányok Mo-on 172 cm-től, külföldön 176-178 cmtől kezdődnek. Olyan, h külön "modell-arc" kategória nem nagyon van, itthon biztosan nem,mert a 172 feletti lányokból is bőven akadnak olyanok, akik modell-arcnak alkalmasak.

Reklámban lehet szerepelni, de oda meg karakterarcokat keresnek, szal ritka munka. Ebből itthon megintcsak nem tud megélni. Hostess-attól függ mit értesz ezalatt. Termékkostóltatáshoz, BNV-n hostesskedéshez (ha már 18 leszel) nem is kell túlzottan szépnek lenni, csak bírni a napi 8-10 óra egyhelyben állást-tűsarkúban akár.

Fotóst keresel-sok jó van Mo-n. De ingyen egy se fog rólad portfoliot csinálni, márpedig úgy tudja megnézni alkalmas vagy-e az arcod alapján többre. És munkát se a fotósok ajánlanak.

2012. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az előző válaszolónak mindenben igaza van!

158cm valóban kevés

egy modellnek pedig nem az a fontos, hogy szép legyen hanem, hogy karakteres!

2012. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!