Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek én is tökéletes?

Lehetek én is tökéletes?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam.17 éves nagyon alacsony és 40kg,bazi nagy mellekkel.Szőke haj,5kg smink,cicababa menés/beszéd + flegmáskodás,ki vagyok,mi vagyok,azt hiszi gyönyörű mert szőke meg ilyen agyon szoláriumozott csajokat imádja,le áll veled vitázni meg ilyenek.. az osztályba 18 lány van,ebből fiúk és mások szerint ő és én vagyunk a legszebbek,suli elején jóba voltunk,de átmentünk ilyen riválisba.Szerettem volna száj feletti pct,hát persze,hogy ő csináltatott. de a másik gond. én 170cm 69 kg 16 éves lány vagyok egyenletesen oszlik el rajtam,nem vagyok dagadt,se kövér,de ő mindig beszól. persze minket nem lehet össze hasonlitani mert nem egy alkat meg ilyenek,de minden vágyam,hogy jó alakom legyen.nem eszem kenyeret,tésztát.édesságet csak hétvégém + járok 2x aerobicra + holnaptól minden reggel futok. így menni fog? rosszul vagyok ha hasamra nézek ahol van egy kis háj :S
2012. ápr. 9. 23:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
édességet! :D
2012. ápr. 9. 23:55
 2/12 A kérdező kommentje:
ő ilyen: [link] én pedig: [link]
2012. ápr. 9. 23:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy képet mutathatnál róla:P
2012. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem birok.. :D
2012. ápr. 10. 00:15
 5/12 anonim ***** válasza:
De igen:P És akkor már magadról is mutathatnál képet:P
2012. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Unatkozol? :DDD nem,kép nem lesz :P róla nincs is képem,magamról meg minek. :D
2012. ápr. 10. 00:21
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem unatkozom:D Te?:P Akkor magadról küldjél:P Ne legyél ilyen velem:D
2012. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz tökéletes, ahogy ő sem az.A sport rendben van, meg minden, de sosem lehetsz tökéletes, ahogy egy ember sem az.Te ilyen vagy, és kész, de te lehetsz akármilyen bombázó (akár nála is nagyobb bombázó), mindig lesznek hibáid, amiket el kell fogadni, de lehet rajta változtatni.Az a kis háj egyébként kit érdekel? Legalább nem vagy csontváz.Ha rendszeresenb sportolsz, már az a kis háj sem lesz ott.
2012. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most nézem,hogy rosszul fogalmaztam.Külsőre szeretnék az lenni.Elkezdem sportot,hogy legalább egy kicsit legyek jobb.Köszi választ!
2012. ápr. 10. 09:30
 10/12 anonim ***** válasza:

jajj én nagyon nem bírom az olyan csajokat mint az oszttársad....tök hasonló helyzetben vok...jóba voltam vkikkel csak egy nyár alatt 180 fokos fordulatot vettek,vékonyak lettek,flegmák,bunkók stb...én meg maradtam én..164cm,60kg...(és úgy h már fogytam)de azt mondom ink vok ilyen mint olyan...

am én is elkezdtem mozogni,és így fogytam úgyh tuti neked is menni fog:D sok szerencsét

15/L

2012. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!