Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a körülöttem lévők azt...

Ha a körülöttem lévők azt mondják hogy szinészi megjelenésem van, és a külsőmet is úgy jellemzik amikor témába jön hogy mint egy hollywood-i szinész akkor az mit takar magában?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi ha hibáztam de nyelvtan nem erősségem.még annyi hogy nem tartom magam jóképűnek inkább olyan átlagos. képet nem mutatok de (mostmár)barna bőr,zöldes szem fekete(ha megvan világíttva akk olyan vöröses) nem vagyok magas (176cm).

Az öltözkösésem nem páwa de azért oda figyelek rá

2012. máj. 3. 15:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Öltözködésed? Esetleg lehet, hogy nagyon szépen, kihúzva mész, vagy ők jóképűnek látnak, esetleg hasonlítasz valamelyik sztárra.
2012. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt, hogy színészi megjelenésed van, és olyan vagy mint egy hollywood-i színész. azt jelenti. de te most itt dicsekedni akartál, hogy milyen vagy. ne várd, hogy most az egekig magasztaljunk.:)
2012. júl. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!