Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek az vonzó ha...

Fiúk! Szerintetek az vonzó ha egy nő (14-37) izmos?

Figyelt kérdés
Nem nagyon , csak egy kicsit,de azért látszódik.Ezzel együtt vékony is.
2012. máj. 5. 17:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen, ha elég alacsony vagy, akkor lehettél volna 37 kiló. Alapvetően egy erős izomzat felnőttkorra fejlődik ki, nem tizennégy éves korra, úgyhogy még ez is rendben lett volna úgy-ahogy, ha 14 éves vagy. Ha te nem tudsz pontosan fogalmazni, és ilyen extra számokat írsz, akkor nem tudom mit vársz. Na de te tudod, te dolgod, hogy gratulálsz, mint egy 14 éves, vagy elfogadod tévedésed, és megpróbálsz legközelebb szabatosan megfogalmazni egy kérdést.
2012. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én csak egy 38 évest ismerek aki kifejezetten izmos, de mivel ő nem fér bele az általad megszabott tartományba lényegtelen hogy vonzó-e.

Van egy húga is, megnézem? Ő csak 36!

2012. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37 kilogrammos nő? Hol a jó fenében éltek ti? Direkt kötőjellel volt írva, így eleve kizárható a 14 miatt, hogy súlyra gondolt a kérdező, a Napnál is világosabb, hogy életkort jelent. Ilyen b.romságokért kár az a pár byte is.
2012. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
37kg nő aki izmos? és akkor azok kötekednek akik azt írták életkor. hja mit is várjunk... :)
2012. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
szerintem igen, van akinek kimondottan jól áll a sportos alkat.
2012. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Sajnálom , ha egyesek szerint nem jól fogalmaztam , de minek írtam volna oda akkor ,hogy 14?-... Mégis hogy lehet ilyet félreérteni?14 és 37 kg. közötti lány izmos?Persze és ha közötte van akár lehetne 15 kg is.15 kg-os lány aki izmos.

Ha valakit megsértettem , nagyon sajnálom és köszönöm azoknak akik ezt ( mint egy ember) világosan megértették.

2012. máj. 8. 17:15
 27/28 anonim ***** válasza:

A 14 év az úgy nagyjából mindenkinek stimmelt, de ne is törődj vele. A kötőjel viszont nem csak azt jelentheti, hogy valamennyitől valameddig, mint ahogy azt pár emberke hiszi. Továbbra is állítom, hogy ha egy lány nagyon alacsony, akkor lehet 37 kilósan izmos, továbbá azt mi nem tudhatjuk, hogy te mennyire izmosra gondolsz, nem véletlenül írtam, hogy 14 évesen még nincs olyan kifejlett izomtömege az embernek.


Azzal természetesen nincs baj viszont, hogy itt puffogsz (ez látszik a fogalmazási pontatlanságaidon is). Arra célzok, amikor a mondat elején elnézést kérsz, aztán gúnyosan 'gratulálsz'. Ugyanez a jelenség (ti. hogy ellentmondasz magadnak) figyelhető meg utolsó hozzászólásodban is. Nyugodtan csináld, de aztán ne lepődj meg, hogyha nem velem, hanem valaki olyannal találkozol, aki tényleg nem tolerálja ezt. Ezt csak úgy útravalónak.

2012. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :)
2012. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!