Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mit szerettek egy...

Lányok, mit szerettek egy fiúban? Mármint milyen a viselkedése a kinézete a ti ideálotoknak? Azért kérdezem h mi legyen a cél.16 / F.

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a cél: önmagad.
2012. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kinézetre: barna haj, barna szem, ne legyen dagi:D - bár nekem a mackó srácok is bejönnek:D, adjon a külsejére (de ne túl sokat, mert akkor az már páwának is elmegy :DD)


viselkedésre meg legyen kedves, rendes, de ne nyomuljon idegesítően. pl azzal a barátommal, aki folyton dicsért engem sokkal kevesebb ideig bírtuk, mint azzal, akivel őszintén /néha flegmán/ nyugodtan tudtunk beszélgetni:D


de ez csaj típus függő. én pl alapból flegma vagyok idegesítően őszinte és beképzelt meg szeretek verekedni XD szóval nem bírom a visszahúzódó srácokat, inkább a nagyszájúakhoz ragaszkodom:DD

2012. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát legyen általában boldog,mosolygós,nevetős de ne legyen egy idióta aki mindig pattog...adjon magára,de azért ne töltsön órákat azzal,hogy mit vesz fel,és hogy álljon a haja...ja,ha már a haja..általában a sötétebb hajú srácok jönnek be,de ez nem meghatározó,ne legyen duci,de ne legyen piszkafa se...

ja és persze ha akar bármit-akár barátkozni akár komolyabbat-akkor igenis kezdeményezzen ő:D

15/L

2012. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

hm, ideál...

a kék szem a gyengém, meg még a barna, de a kék inkább

hajszín, barna vagy fekete

magasság nem számít, jártam már 172 cm-s sráccal, most a barátom 194 cm, én vagyok 160 , szóval vicces :P

számomra az a fontos, hogy kedves legyen, megértő, lehessen rá számítani, ne próbáljon meg irányítani, meg megváltoztatni (régi barátommal ez volt a probléma :/ ) illetve ne oktasson ki, amitől úgy érzem, hogy én vagyok az 5 éves kislány, és apuci megszid, mert rosszat tettem. Az ilyen pasiktól menekülök, és 15 hónapig játam egy ilyen fiúval... jesszus.

Illetve mondja meg nyíltan a véleményét, ne kelljen órákig rágni a fülét, hogy kibökje, mi van.

Kinézet: nekem nem az a fontos, hogy valaki ilyen baromi helyes legyen, szval az a szívtpró típus, meg nem zavar az, ha valaki nem az a iszonyúan kigyúrt izomállat, szóval számomra a belső tulajdonságok fontosabbak.

18/L

2012. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külső: Nincs ideálom,teljesen mindegy a szemszín,hajszín,fogjon meg valami az arcában,tekintetében,ennyi :) A haja ne legyen vasalt,zsíros, lehetőleg zselézett,de ne keltse azt a falusi discos hülyegyerek benyomást :) Ne hordja azt az idióta rappersapkákat,amit minden második gyerek hord.


Ilyesmi ruhákra gondolok: [link]


[link]


[link]


A bőre legyen ápolt,egy-két patti nem akadály,de ne legyen az egész feje tele.


Belső: Legyen vicces oldala,de alapvetően legyen érett,és komoly. Ne nyaljon mindenkinek,legyen önáló véleménye, amit nem fél kimondani. Ne legyen "anyuci egyetlen kisfia". Jó ha okos,van esze,de ne legyen stréber. A csajozáson kívül érdekelje más is,és ne az legyen neki egész nap a téma,hogy éppen melyik csajt döntötte meg megint. Érdekeljék a sportok. Zenei ízlés mindegy,úgyis mindent meghallgatok,csak lehetőleg ne a mai nyálgép David Guetta... ilyesmi zenéket hallgassa. Ne járjon egész nap a szája,és amikor beszél ne ordítson.


Kb ennyi XD


15/L

2012. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,és lehessen vele veszekedni. Ne legyen papucs,ha hülye voltam,vagyok,akkor mondja meg.
2012. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!