Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak ahhoz a...

Hogyan viszonyuljak ahhoz a nőhöz? (bár a viselkedése miatt kislánynak nevezném)

Figyelt kérdés

Párom focizik, és a csapattársának a barátnője fúj rám.

Személyesen kb 2x láttam (mikor kikísértem a páromat meccsre), fb-on 1x beszéltünk.

Vasárnap kint voltam a párommal, mert jól esett neki, hogy én is szurkolok neki és a csapatának. Az említett nő, vagy inkább kislány elkezdett pofákat vágni rám, és szinte egész meccs alatt engem bámult. Nagyon irritáló volt, hiszen azt sem tudom miért csinálta, mit követtem el.

Októberben beszéltem vele, azt hiszem. Párom megkért, hogy töltsek fel az oldalára pár képet. Erre ráírt ez a nő, elkezdett neki bájosan irkálni, mintha ezer éve jóban lennének. Én meg hát válaszoltam (párom azt mondta válaszoljak neki ha akarok).

Kérdezte, hogy a párom miért nem ment meccsre, és hogy x nap múlva megy e edzésre.

Megírtam neki, hogy xy menyasszonya vagyok, azért nem ment meccsre mert nem volt kedve menni, és inkább itthon maradt velem, és valószínűleg edzésen sem lesz ott.

Erre a csaj flegmán elköszönt, valahogy így "jó akkor nem zavarok.cső".

Ezután a csaj elkezdett lájkolgatni, kommenteket irkálni. Párom nem akart nézeteltérést sem velem, sem a csapattársával, ezért letörölte az ismerősei közül.

A problémám az, hogy a párom szeretné, ha ezentúl minden meccsre elkísérném, ahova csak lehet. (attól függ, beférek e az autóba)


Így, hogy rossz a légkör, valahogy nincs kedvem kimenni. :/


2012. máj. 8. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek: ha valaki téged néz, meg hülye képeket vág, akkor azzal magát minösiti le.

Ne foglalkozz vele, ne nézz rá, azzal tudod a leghamarébb leállitani, ha nem veszed vigyelembe.

Ha meg nem mégy a barátoddal, akkor azzal csak kettötk kapcsolatát rontod el, és a nö meg elérte a célját.

2012. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sajnos én ilyen hülye vagyok, de képtelen vagyok vele nem foglalkozni...

Már vasárnap is azon tanakodtam, hogy odamegyek és megkérdezem mi baja.

2012. máj. 8. 08:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, miért nem kérdezed meg, de komolyan.
2012. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd ,eg de sztem vagy bejön neki a párod vagy féltékeny rád a külsődre. Te jobban nézel ki? Hány évesek vagytok?
2012. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Párom szerint már jó 1,5-2 éve együtt vannak a barátjával.

Ő 17, én 22.


Nekem is az jutott eszembe, hogy tetszik/tetszett neki a párom.

Párom csinosabbnak tart, de ő biztosan elfogult. Mindenesetre érettebbnek tartom magam, mint ő.

2012. máj. 8. 09:04
 6/11 anonim válasza:

Szerintem probalj ugy ulni a focimeccsen, hogy csak a hatadat lathassa az illeto lany, te pedig ot egyaltalan ne nezd (par sorral elorebb, vagy egy mas reszere a lelatonak). Remelhetoleg nem egy autoban kell hogy utazzatok a meccsre, ott ez nem lenne kivitelezheto :)

Esetleg probalj meg beszelni egy masik csapattars parjaval, akivel joban vagy, hogy szerinte mi lehet a lany baja veled?

2012. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen féltékeny! Ja, és a pasid is bejön neki!!! Légy óvatos, és kísérd el a párodat ahová csak tudod! Viselkedj természetesen, ne vegyél róla tudomást, légy mindig csinos, ápolt (de gondolom amúgy is az vagy)! Mutassátok ki, hogy menyire szeretitek egymást, milyen jó a kapcsolatotok. (Nem arra gondolok, hogy állandóan csókolózzatok, csak arra, hogy milyen jól megvagytok.) Ez majd elveszi a kedvét annak a kis libának. :)
2012. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Próbálok nem foglalkozni vele, csak idegesít mégis, hogy ugyan már mit tettem...
2012. máj. 8. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tettél mást, csak azzal a fiúval vagy, aki neki is tetszik. Ezért fúj rád!
2012. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baja, hogy a párod letörölte őt a facebookról és biztos azt gondolja, hogy erre te kérted meg. Szerintem beszélj vele és tisztázzátok mi a problémája.
2012. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!