Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzó lehetek...

Szerintetek vonzó lehetek valaki számára?

Figyelt kérdés
Kicsit molettebb vagyok, nagy cicikkel, fenékkel, az arcom szerintem nem olyan csúnya, szép tiszta a bőröm... sok ismerősöm, azt mondja, hogy tök csinos vagyok, meg hogy ott vagyok formás ahol kell... de még sincs önbizalmam, mivel nem igen tartozok korunk szépségideáljába, mivel nem vagyok olyan nádszál vékony.

2012. máj. 9. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos,h igen, mert mindenkinek más tetszik.még olyan is, van, akinek a 120 kg feletti nők jönnek be.
2012. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ilyen kérdések mellé általában illik valami képféleséget belinkelgetni... ;) :) Viszont jó hír, hogy sokaknak jön be ez a forma is, nem éljük annyira az anorexiások korát mint azt reklámozzák. Sok lányismerősömet ismerem fel ebben a leírásban, és egytől egyig foglaltak :)
2012. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért ne? csak megfelelő ápoltság kérdése.
2012. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy! Sokat számít, ha te szereted magad, mert a kisugárzásod akkor sokkal jobb, úgyhogy fogadd el magad! Nem mindenki a vékonyakra bukik, sokan szeretik a nőiesen telt idomokat!
2012. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, hát köszönöm a válaszokat. :)
2012. máj. 9. 19:15
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és képet esetleg privátba :)
2012. máj. 9. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem jöhet :)
2012. máj. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!