Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szépek az...

Fiúk! Szerintetek szépek az alacsony lányok?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és folyton magassarkúban megyek mindenhova ,mert utálom ,hogy alacsony vagyok ,a lábaim is rövidek , és én azt hallottam már sokszor ,hogy a fiúknak a hosszú lábú lányok tetszenek. Mi a véleményetek? 14/L

2012. máj. 13. 21:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szépek! :) Az alacsony lányok sokkal nőiesebbek, mint a magasak. 163 centi az már felnőtt korban sem számít alacsonynak!
2012. máj. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A magas lányok a kifutón nagyon jól mutatnak, de a való életben sokszor dobálják a tagjaikat, szétesik a mozgásuk, nem tudnak mit kezdeni a hosszú végtagjaikkal. Általában egy alacsonyabb, arányos lány sokkal harmonikusabban tud mozogni, mint egy magas.

Azt pedig ne felejtsük el, hogy a magyar férfiak átlagmagassága 175 cm körül van és nem szeretik, ha egy nő magasabb náluk. A te magasságot tökéletes, ezen ne aggódj. Csak a magazinok és televízió által beléd sulykolt "szépségideál" miatt érzed magad rosszul a bőrödben.

2012. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ,igazatok van :)
2012. máj. 14. 14:13
 14/21 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen bugyuta kérdést feltenni? A szépség maga nem a magasság függvénye. Mellesleg: Miért, az alacsony nők úgy látod mind egyedül maradnak? Nézz csak körbe.
2012. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Oké ,megértettem :) ,és igazatok van ,a 163 cm nem alacsony ,csak nekem az leginkább a bajom ,hogy a lábam rövid.
2012. máj. 14. 18:22
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

A 163 centi nőknél teljesen alacsony, de nem ettől lesz valaki szép/csúnya, hogy milyen magas!

14 évesen szerintem ne hordj állandóan magassarkút.

2012. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Most akkor alacsony vagy sem? Na mindegy. De amúgy jó fajta magassarkúkat hordok csak ,amik kényelmesek és 7 cm-nél nem hordok magasabbat.
2012. máj. 15. 18:39
 18/21 anonim ***** válasza:

MMég jó, hogy szépek!! A legszebbek *.* Ha linkelsz képet akkor az alkatodról is tudunk véleményt mondani :)

14/f

2012. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Oké , majd csinálok egy képet amin rajta vagyok , csak most nem akarok olyat felrakni amin rajta van a fejem ,mert mégis csak ez a nyilvánosság :)
2012. máj. 20. 20:07
 20/21 anonim válasza:
Nekema pont ezek a magasságú lányok jönnek be nem hátrány alacsonynak lenni:)
2012. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!