Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szépek az...

Fiúk! Szerintetek szépek az alacsony lányok?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és folyton magassarkúban megyek mindenhova ,mert utálom ,hogy alacsony vagyok ,a lábaim is rövidek , és én azt hallottam már sokszor ,hogy a fiúknak a hosszú lábú lányok tetszenek. Mi a véleményetek? 14/L

2012. máj. 13. 21:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

14 évesen 156 cm voltam... Most vagyok 161 cm, és nem vagyok túl alacsony. Sok nőt ismerek, aki hasonló magas, mint én. Sosem irigyeltem a magasabb lányokat, én örülök, hogy ekkora vagyok, mert kis helyekre is beférek. :D Sok férfi van, aki csak 170 cm, és nekik még pont megfelelek, sőt...az ilyen alacsony fiúk mellett még én is elgondolkodtam, hogy nem fogunk-e hülyén kinézni, ha magassarkút veszek fel. :)

Amúgy meg nekem is hosszúak a lábaim, viszont combra és fenékre hízok, ezért nem tűnik fel.

A nadrággal lehet csalni, szerintem lehet, hogy neked nem előnyös a csípőnadrág, és a szoknyákat se húzd le annyira a csípődön. Bár, azóta még lehet, hogy nőttél. :)


Üdv.,

24/N

2016. jan. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!