Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátom hozzá hasonlított...

Barátom hozzá hasonlított (lent a kérdésben) Csak én látom rondának?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem akarok kedves szavakat, meg vállveregetést, mivel szerintem nem szép. Barátom szerint erre a nőre hasonlítok, gyerekkorában ő volt álmai nője. :) Engem viszont elkeserített, mert amikor néztem a sorozatát mindig azt gondoltam, hogy miért kellett ilyen ronda nőt belerakni. Erre meg benyögi, hogy rá hasonlítok. :( Annyi a különbség, hogy nekem barna a szemem. Próbáltam olyan képet keresni, ahol nincs agyonsminkelve. Nyugodtan legyetek őszinték, rajtam már úgy sem ront semmit. :)

[link]


2012. máj. 15. 16:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Remélem nem tűnök beképzeltnek, mert nem vagyok az. Magamat is rusnyának látom, talán ezért ronda számomra ő is. Mert tudat alatt tudtam, hogy hasonlítunk.
2012. máj. 15. 16:25
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel nézve szerintem szép!
2012. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, te nő, ne legyél már ilyen buta... Az a lényeg, hogy szerinte ő szép, és rá hasonlítasz, te is szép vagy. Nehogymár ezen kattogj, ennek örülni kell.
2012. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jól van na. Nem akarok buta liba lenni. Nem akadok ki ha megnéz más nőt, vagy mást is dicsér. De mivel soha nem láttam szépnek ezt a nőt, így taglózott le. De nem veszekedtem vele, csak neki is elmondtam, hogy ronda.
2012. máj. 15. 16:28
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
annyira valóban nem szép, azaz semmi extra, de nem is ronda. Szóval ti tudjátok. Az ilyen beszólásokkal ne törődj. Ha ő szépnek látja, és téged vele hasonlít akkor téged is szépnek lát. Veled is van , szal örülj ennek.
2012. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
engem anno a The Corrs dobosához hasonlítottak, és engem sem dobott fel. Olyan kalácsképű az a nő. Igaz, én is...
2012. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát, ez most nagyon gyerekes volt. Hány éves vagy? Most várod, hogy mindenki azt írja, hogy ez egy szép nő? Tegyél fel magadról egy képet, ha tényleg véleményekre vagy kíváncsi! Mert attól, hogy minősítünk egy színésznőt te még lehetsz ronda!
2012. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Shannen Doherty igenis szép nő!Csak ez a kép ez idősebb kori , fiatalabb korában sokkal szebb volt.
2012. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Most várod, hogy mindenki azt írja, hogy ez egy szép nő?


Nem várom, amint írtam is! Nem azt akarom, hogy ajnározzanak. Amint látod mást is hasonlítottak össze valakivel, és nem örül neki. Miért kell beszólni, amikor direkt leírtam, hogy nem azért írok, hogy dicsérjenek?

2012. máj. 15. 16:38
 10/19 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2012. máj. 15. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!