Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik óra számít divatosnak...

Laci911 kérdése:

Melyik óra számít divatosnak jobban Longines vagy az Omega?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvetebb milyen árakon mozognak alsó illetve felső. Árfekvésben?

2012. máj. 16. 20:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
73%

Az Omega kb. ott kezdődik ahol a Longines befejeződik. A Longines a közepes órák közül az egyik legjobb, az Omega viszont egyértelműen prémium.

A Longines modellek kb. 200-600e között helyezkednek el, az Omegák pedig kb. 500-tól kezdődnek, a felső határ meg a csillagos ég, de 1 - 1,5M reális egy jobbféle modellért.


Itt Magyarországon, 1000-ből ha 1 ember egyáltalán hallott ezekről a márkákról, akkor lehet sokat mondok. Persze aki ilyen órát vásárol, az általában olyan körökbe mozog ahol tudják értékelni.

Én személy szerint sokra tartom ezeket az óraremekeket, de divat szempontjából, meg kell valljam, hogy idehaza nem mész sokra velük.

2012. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csillagos ötös az első válaszolónak, de tényleg. Mondd azt Magyarországon, hogy Breitling, hát csak néznek, mondd, hogy Ice Watch és mindenkinek felcsillan a szeme. Mondjuk ennek köze lehet az átlagember átlagfizetéséhez is.
2012. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

A sznob, procc fehérgalléros és nem fehérgalléros bűnözőkön kívül ugyan kinek van pénze a mai Mo-n százezreket vagy akár millión felüli összeget kiadni egy karóráért, amely a legtöbb esetben csak cseppálló és az időn kívül csak egy dátumkijelzőt tud felmutatni, amelyet minden második hónap végén még igazítani is kell? És tkp. mi a fenének? Hogy felvágjanak vele a hasonszőrű ismerőseiknek?


Nekem tökéletesen megfelel egy Citizen Eco-Drive Perpetual Calendar kronográf, amelyhez 100 e alatti összegért hozzájutottam.

2012. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
..így gondolkodik egy proli. Hát képzeld okoska, bármelyik ember, aki tanult és dolgozott, megendedheti a drága órát magának. Kissé nevetséges, amikor ilyen alantas megnyilvánulásokat produkáltok: jaaj, sok pénze csak bűnözőknek lehet, nyifi-nyafi...
2012. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Aha, persze, te b*nkó t*hó roh*dék. Érdekes módon én számos egyetemet végzett, régóta dolgozó embert ismerek, de még egyiken sem láttam ilyen extrém összegekbe kerülő svájci órákat. Valamelyik egyáltalán nem is hord karórát, mert idegesítené ha a csuklóján van.
2012. máj. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
én az Omega-ra voksolok,nagy órakedvelő vagyok és mi más lenne egy igazi férfi óra ha nem Omega.viszont egy új óra ebből a márkából,ami egy alap quartz,az is 200 ezer körül kezdődik.persze vannak a régebbi használt órák olcsóbban,nem tudom milyen az ízlésed.felső határokról pedig nem érdemes beszélni:D
2012. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

"Melyik óra számít divatosnak jobban"


:DD


Még az anyanyelvén sem tud helyesn fogalmazni/írni a sötét bugrisa, de svájci luxusszarságok iránt érdeklődik... :DD


Jó éjszakát, Magyarország, te sötét hely...

2012. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt egy (A) . Amúgy meg Mo.n tény ,hogy sok a retardált föleg az aki folyton itt lóg és osztja az észt. Amúgy meg nem vagyok sem napon barnult betolakodó sem egyéb elkölcstelen szemçly .Csak egy olyan kérdés szegeztem az ittlévőekhez akik esetleg tudnak véleményt mondani vagy mert volt nekik vagy mert esetleg tudnak valmit az ?rßkr?l.
2012. máj. 17. 23:17
 9/13 anonim válasza:
95%

Nem mintha nagyon érdekelne, de tényleg nevetséges ami ezen az oldalon folyik.

24%-ra van értékelve a válaszom, pedig minden információ valós amit leírtam, nem is cáfolta meg senki. Még csak véleményt se írtam bele, most fogok.


Arról , hogy Magyarországon mennyi az átlagkereset, nem a svájci óragyártók tehetnek, mint ahogy arról sem, hogy kik vásárolják a termékeiket. Elárulom, se Svájcba, se Ausztriába vagy Németországban és általában a jobb sorsú országokba, egyáltalán nem számít nagy luxusnak egy ilyen óra, ilyen hülyeség, hogy ezeket az órákat csak a bűnözők vásárolják, meg se fordul senkinek a fejében.


A magyarországi bűnözőkről meg annyit, hogy azok nem vesznek se svájci órát, se festményeket, se szobrokat és semmilyen műalkotást, hanem BMW X5-öst, csuklónyi vastag nyakláncot, meg iPhone-t. Mert ezekről még a legsötétebb ember is tudja, hogy drága.


Aki pedig azt vizsgálja, hogy mit tud egy svájci óra, meg a dátumot hogy kell állítgatni, az magáról állítja ki a bizonyítványt. Ez kb. az a szint, minthogy megállapítanám egy Stradivari-ról, hogy az bizony egy semmikerékellő vacak és a mai elektromos hegedűk bizony sokkal többet tudnak és ezért mennyivel jobbak. Vagy, hogy a Herendi porcelán étkészlet nem praktikus a hétköznapi használatra és ebből kifolyólag nem ér semmit. Persze aki ilyen dolgot felvet egyáltalán, annak aztán beszélhetek a művészet értékéről.

2012. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok,én is érdekesen le lettem pontozva:)

na de mindegy,biztos valami hozzáértő tette:D

2012. máj. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!