Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik óra számít divatosnak...

Laci911 kérdése:

Melyik óra számít divatosnak jobban Longines vagy az Omega?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvetebb milyen árakon mozognak alsó illetve felső. Árfekvésben?

2012. máj. 16. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

egyébként a 9-essel egyetértek.külföldön szinte alap dolognak számítanak ezek az órák,de még így vannak olyanok amiket csak sztárokon lehet látni.a magyarországi átlagfizetésekhez képest ezek álmok.

a bűnözői nézettel is egyetértek a 9-essel.bmw meg a "kilósfux",de meghallanák hogy mechanikus automata,chronográf,lünetta,stb azt sem tudnák mi az:)

nekem még a terveim között van egy svájci óra beszerzése,mert az biztos hogy az árukat megéri,generációkat kísérhet egy életen keresztül.

érdekességképpen aki nincs tisztában ezeknek a minőségével és áraival az itt körülnézhet:

[link]

2012. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ,hogyan is működik ez a honlap de azt tudom ,hogy nem pontoztam le senkit .Gondolom ti vagy hozzáértők vagytok vagy fanok de az ilyen csoportulásoknak van honlapja is?
2012. máj. 18. 10:03
 13/13 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.én küldtem a linket.ha rámész akkor jobb oldalon vannak az óramárkák.amelyik érdekel arra rákattintasz és kidobja az órákat.

de elküldöm külön a Longines és Omega órákat.

Longines: [link]

Omega: [link]

2012. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!