Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki merjek menni strandra 95...

Ki merjek menni strandra 95 kilósan?

Figyelt kérdés
Fogytam már 20 kg-t, de akkor is k*rvára kövér vagyok, félek kimenni... A fürdőruha meg nem takar sokat, mert kétrészes, az egyrészes még ocsmányabb volt.. :S
2012. máj. 17. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem ne :( vagyis nem azzal van baj, hogy 95 kiló vagy, felőlem kimehetsz, én nem néznék rád másként, mint egy 50 kilósra. de sajnos sokan vannak, akik nagyon nagyon gonoszak tudnak lenni, főleg a fiatalok. én 75 kilóval nem járok strandra kb 3 éve, mert nem bírom elviselni a nevető tekinteteket :( túlságosan gonoszak az emberek.
2012. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
de, ha téged nem érdekel mások véleménye, akkor nyugodtan menjél és érezd jól magad :)
2012. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
szerintem meg állj ki magadért, ha nem tetszik valakinek akkor meg csak ráülsz oszt' annyi.
2012. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mehetsz, barátokkal. amúgy én úgy tapasztalom, hogy az emberek nagy többségét nem nagyon érdekli hogy ki hogy néz ki a strandon...nagyjából magukkal vannak elfoglalva nem másokkal
2012. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Normálisvagy? ***** válasza:

Most ez miatt kár lenne kihagyni egy jó strandolást, legalábbis szerintem! :)

Ne foglalkozz másokkal, hidd el nem éri meg! Lehet, hogy nekik jobb testük van náluk, és...? Nem vagyunk egyformák!

A 20 kg nagyon becsülendő! Így tovább! :)

2012. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfi vagy, és tömegelés után szálkásítottál 115-ről 95-re, bátran kimehetsz.
2012. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó szerinted ha a kérdező férfi lenne akkor egy meg kétrészes fürdőruhákat próbálgatna ?:D
2012. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Xd az utolsónaj!

Am a strand mindenkié. Ne érdekeljen más véleménye! Egy **** az, aki kinéz ezért!!! Annak azt kívánom, h ő is hízzon jól meg!

2012. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szinte minden másnap, harmadnap a strandon vagy a tóparton lógok. Csak annyit fűznék hozzá, hogy ha látnátok, hogy mik vannak a strandon akkor nem ezt mondanátok. A 40 kg-os lánytól a 120-ig, minden megtalálható. A pasikról ne is beszéljünk. Szerintem senkit sem érdekel, hogy te hány kg van. Nyugodtan kimehetsz!


( ha valaki nem hisz nekem akkor tessék kimenni a balatonfüredi standokra és megnézni a magyar és német turistákat)

2012. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha egy bikini szépségversenyen tűnnél fel biztos mindenki téged nézne de a strandra úgy megy az ember hogy tudja lesz ott kövér, sovány öreg fiatal ezért senki nem fog veled foglalkozni
2012. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!