Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, manapság hány évesen...

Lányok, manapság hány évesen kezdtek el hónajlat borotválni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
én 4 és fél évesen kezdtem
2012. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat várok...-_-
2012. máj. 20. 14:18
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

én 10-11 éves lehettem mikor elkezdtem borotválni,anyukám rámszólt hogy most már kéne,mert rendesen szőrös volt már akkor! Lábamat is kb akkor kezdtem el! intimet 13 éves korom körül ha jól emlékszek!:)

Lehet sokak szerint korán kezdtem,de mire vártam volna ha korán érő típus voltam,nem?

2012. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát, ja. Én is így gondolom.:)
2012. máj. 20. 14:27
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert én elég öreg vagyok, amikor kislány, meg nagyobb lány voltam, még mindenki hónaljkutyával mászkált, én is :D

De ha most lenne egy tizenéves lányom, akkor biztosan megengedném neki, amikor már eléggé feltűnően megerősödik a szőr a hóna alatt. Pár szál szöszke szőrt kár piszkálni, mert a vékony kis bőrötöket csak meggyötritek.

2012. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akkor kell elkezdeni, amikor szőrösödni kezd. Most még a fiúk többségénél is ez a divat, kár erőltetni, hogy ne borotválja, ha egyszer ezért csak csesztetné a többi. (Mielőtt jön valaki, hogy "bezzeg régen..." megjegyzem, hogy pár évtizede a fiúknál a hosszú dauerolt haj és a magassarkú cipő volt az igazán menő, meg az olyan disco táncok amik még a maiaknál is ezerszer röhejesebbek.)
2012. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen kezdtem.
2012. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 12-13 évesen borotváltam a hónaljam és 14 évesen kezdtem el gyantázni a lábam... Nem volt létszükséglet a szőrtelenítés mert mindenhol szőke és ritkás a szőrzetem, de egy idő után már engem is zavart. Intimen 15 évesen kezdtem el bikinivonalat borotválni aztán áttértem a csupaszra és 17 éves korom óta gyantáztatok.
2012. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta gyantáztatom a hónaljam, a lábam és a karom. Ekkortól már jó erős fekete szőröm volt. Majd 13 éves koromtól intim területen elkezdtem borotválni (Most szeretnék áttérni ott is a gyantára), és a hasamat is néha legyantáztatom, ha látszik rajta némi szőr. (Nagyon nem szeretem a szőrt magamon, kivétel a szemöldök, szempilla, na meg a haj)
2012. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 csokissüti002976 ***** válasza:
Én 13 évesen először, addig nem volt gáz. Hugom 10.
2012. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!