Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a hasamra teszem a kezem,...

Ha a hasamra teszem a kezem, és érezhetően domborodik, kerekedik, megtölti a tenyeremet, meg látszik is, hogy gömbölyű, akkor hájas vagyok, vagy ez nőnél még belefér?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nőnél még belefér szerintem. De ízlések és pofonok ugye.

Amúgy ebből a hájasságra éppen nem lehet következtetni, mert nem feltétlen a hájtól domborodik azért. :D Ha rendes úszógumid van, akkor vagy hájas, és az azért elég cikis, főleg egy fiatal lányon.

2012. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cikis, főleg egy fiatal lányon? Jézusom, mitől különbözik egy 20-30 évestől? Esetleg idősebbtől?

Ezt amúgy te érzed. Ha jól érzed magad a bőrödben és nem zavar, ha van egy kis hasad, akkor ne érdekeljen más mit mondd. Ha téged zavar, akkor a jó isten se tud segíteni rajta csak te. :) Egyébként nasi mellőzésével és minden esti haspréssel szerintem simán, viszonylag hamar eltüntethető. :)

2012. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hájas egy cseppet sem! Nekem legalábbis az olyan lányok tetszenek, akiknek háton fekve egy picit kidomborodik a pocijuk! :)
2012. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 3.válaszoló de cuki:-)))

am én is ilyen vok

2012. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!