Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak h a fülem...

Mit csináljak h a fülem nagyon érzékeny? Nem tudok mást, csak aranyat használni, azt meg már unom.

Figyelt kérdés
Nem tudok mást, csak aranyat használni, azt meg már unom. Valaki tud segíteni?
2012. máj. 25. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
én is fémallergiás vagyok.Én csináltattam egy akasztót és egy stiftet aranyból, akasztóval, és arra akasztom a bizsu fülbevalókat. Azokról leszedem az akasztót vagv a stiftet csak eg karikát hagyoka tetején és így akár minden nap más fülbevalóm lehet.
2012. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem bír a füled, akkor nehéz ügy. Az emberek ált. azokra a bizsukra allergiások, amik nikkelt, krómot vagy azok valamely ötvözetét tartalmazzák. Vannak nikkelmentes ékszerek, ezeket gyakran orvosi fém jelzővel illetik, ilyet próbálj meg. Ha ezt sem bírja a füled, akkor vagy az arany marad, vagy tiszta műanyagból próbálj ékszert találni.
2012. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Ezen az oldalom meg találsz mindent a katalógusukban van tiszta műanyag ékszer is és akasztók is.

Ezeket az ékszereket az aranyra érzékenyek is tudják viselni! remélem tudtam segíteni üdv

2012. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!